Muzyczna bombka MaxFlo - konkurs

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Konkursy
dodano: 2013-12-30 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Ostatni konkurs w tym roku to wydawnictwo jeszcze świąteczne - specjalna Muzyczna Bombka MaxFlo: "Na święta MaxFloRec wydało specjalny świąteczny krążek. Składanka z limitowanej edycji promuje artystów MaxFloRec, MaxFloLabu (rekrutów hip-hopu) i wykonawców zaprzyjaźnionych z wydawnictwem jest nie lada gratką dla fanów czarnych brzmień. Większa część utworów, które na nią trafiły nie pojawiła się wcześniej na żadnej płycie! Na krążku znajdziemy w sumie 21 numerów, w tym hity, takie jak: „RudeBoyTour” GrubSona i Jareckiego, „Wiosną suki pachną najładniej” Skorupa, „Ślonskim szlakiem” Bu, „Wilkołak” Szpilersów, „Granice rzeczywistości” K2, „Chodzę własnymi drogami” ChoNaBibe, „Słodkich snów” Lilu, „Wznieśmy toast” Buki czy najnowszy singiel wydany nakładem MaxFloRec, „Przestań (Zetena RMX)” Bob One'a i Pokahontaz."

Jeżeli chcecie wejść w jej posiadanie to wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej. Tym razem wyjątkowo mamy do rozdania aż 3 sztuki!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: "Jak nazywała się pierwsza kobieca płyta wydana w MaxFlo Rec?" i wysłać maila na konkurs@popkiller.pl, w temacie wpisując po prostu "Bombka MaxFlo". Macie na to czas do niedzieli do godziny 20:00, zwycięzców podamy już za tydzień w poście z kolejnym popkillerowym konkursem.

Ostatni konkurs z płytą Zarazy wygrał natomiast Tomek Mucha, gratulujemy!

Tagi: 

Andri
Trzeba podać swoje dane w mailu razem z odpowiedzią czy samą odpowiedź a po dane kontaktowe jakoś się zgłosicie?
Mateusz Natali

Zgłosimy się po dane :)

Wyniki natomiast będą w ten poniedziałek, przez święto umknął nam ten miniony, ale uznaliśmy, że utrzymamy 'poniedziałkowość' konkursów, razem z wynikami ruszy również kolejny konkurs :)

Kostek
Zakładasz że wygrasz? :D
Andri
heheh ja nigdy nie wygrywam ale z ciekawości pytam:D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>