Podziemny Front "Tylko My" - teledysk

video
dodano: 2013-12-20 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Jeżeli stołeczne podziemie śledzicie dłużej niż dekadę to na pewno znacie lub choćby kojarzycie takie nazwy jak Układ Warszawski czy ksywki jak Konstruktor czy Rico. Teraz weterani warszawskiego undergroundu łączą się w projekcie Podziemny Front, zapowiadając swój album na 2014 rok. Coś dla tych, którzy w rapie cenią podziemny klimat i brudne, klasyczne brzmienie, nie silące się na szerszą ekspozycję czy medialną bytność.

Za bit odpowiedzialni są Konstruktor oraz RICO. Scratche i cuty zrobił DJ Micky Move, a video powstało dzięki Street Samurai Video. Singiel wraz z wersją a cappella i instrumentalem będzie udostępniony do pobrania już 24 grudnia.

PODZIEMNY FRONT - Tylko My

PODZIEMNY FRONT - Tylko My

Madaz
Klasyka!! Propsy dla Konstruktora za podziemny rap, który daje !
jhfjhfjhfjh
od razu mi sie przypomina - mysle ze ponad 10 lat temu wczesniej - gazetka Klan i plytki dodawane, nie bylem fanem nigdy ale szacun dla chłopaków , w wiekszosci Klanow zazwyczaj byly recenzje ich nielegali , ale nie wiem naprawde nawet ilu ich tam było
therealest
oto dowod potegi andergrandu. kocham taki true school! piekny bit, mocne rymy. stare lisy wciagaja nosem wszystkich tych dzisiejszych pseudoraperow w snapback'ach. 5
pr
TEn czwarty ze zdjęcia to znany z innego składu jest jeszcze
harper
ja też znam tego typa ale nie wiem z jakiego składu, pr skąd go kojarzysz?
sratatata
Infamia człowieku! grałem z nim koncert w Stuttgarcie na hip hop jam! to był chyba w 2005 czy 2006 rok, niezły zawodnik, rozpierdolił wszystkich Polaków na wolnym, gdzies mam to nagranie ... przekozak! Pozdro Ziomy!
podziemny front
Na stronie FB Podziemnego Frontu KONKURS i do zgarnięcia limitowany singiel ;-)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>