IV urodziny APTAUN Records w Warszawie - Pyskaty x W.E.N.A. x Bisz (B.O.K) x Siwers/Tomiko x PeeRZet x Te-Tris x Małpa/Jinx (Proximite) - 13.12 - Klub "STODOŁA"

Miejsce: 

Batorego 10, Warszawa

Data: 

2013-12-13 19:00

Witamy! Już 13 grudnia - Agencja Spot przy współpracy z Aptaun Label zaprasza wszystkich do klubu "STODOŁA" w Warszawie na IV urodziny Aptaun Records w ramach trasy Aptaun Tour. Warszawę odwiedzą:

- PYSKATY,
- SIWERS
- TOMIKO,
- W.E.N.A.,
- BISZ (B.O.K Band)
- MAŁPA, JINX (PROXIMITE),
- TE-TRIS,
- PEERZET.

+ Dj'e: Ike, Chwiał, Noriz, DBT, TMK Beatz, Paulo, Phunk'ill

Będzie to niesamowity wieczór! Na deskach warszawskiej Stodoły w takim zestawieniu zobaczymy Tomiko i Siwersa – promujących nie tylko "Ogień", ale i swoje solowe, niedawno wydane albumy: "Portfolio" oraz "Bez ceregieli"; Pyskatego – który zaprezentuje materiał zarówno z "Pasji" jak i z "Pysk W Pysk"; W.E.N.Ę. – promującego "Nową Ziemię"; Proximite – czyli dynamiczne, sceniczne kollabo Jinxa i Małpy, które zaprezentuje również nowe, niepublikowane wcześniej utwory; Te-Trisa – autora "Lotu 2011", stale dopracowującego swój już i tak doskonały show; PeeRZeta – promującego mega bujający ostatni krążek "Z miłości do gry" oraz nowe twarze w Aptaun Records – B.O.K z zapierającym dech w piersiach live bandem

13 grudnia 2013
Klub "STODOŁA" ul.Batorego 10 , Warszawa

Drzwi: 19.00
Start imprezy: 20.00

Miejsca stojące: 40 pln w przedsprzedaży, 47 pln w dniu koncertu
Miejsca siedzące na balkonie: 60 pln w przedsprzedaży, 67 pln w dniu koncertu. Do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10)
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl i w systemach TicketPro, Ebilet i Eventim 
Sprzedaż biletów kolekcjonerskich w HEMPSZOP (ul. Dąbrowskiego 5a)

Tagi: 

grzesiu
czekam na Przemusia i Jarka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>