Centrum Strona "Świadkowie Patologii" - promomix

dodano: 2013-11-13 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

23 listopada nakładem HEMP RECORDS ukaże się album "Świadkowie Patologii" - debiutancki krążek częstochowskiej grupy CENTRUM STRONA, zwycięzców pierwszej edycji programu ŻywyRap! Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z promomixem zapowiadającym wydawnictwo. 

CENTRUM STRONA to ekipa zajarana brzmieniem Nowego Jorku lat 90. Ich boom bap – bo taki rap, pełen trzeszczących basów, mocnych perkusji, wysokich temp, robią – jest pełen społecznych treści i mocnego przekazu. Dwóch MC: Matis i Złoty nie mają żadnych oporów, by na mikrofonach wyrażać swoje dość kontrowersyjne poglądy.

Produkcją zajmuje się głównie Matis, choć współpracuje również z innymi beatmakerami. I tak, pośród producentów, których podkłady znajdują się na pierwszej legalnej płycie chłopaków, znajdują się m.in. O.S.T.R, Sztigar Bonko, Mżawski, Krazy Krauze czy – znany ze współpracy z HempGru – SWD. Charakteru brzmieniom ekipy CENTRUM STRONA nadaje beatboxer Igores, który na koncertach pełni rolę hypemana Matisa i Złotego. Do składu koncertowego należy również skreczmajster DJ Boski Piotrek.

Oprócz wymienionych producentów, do gościnnego udziału w albumie zaproszonych zostało wielu znamienitych gości. Na krążku usłyszeć można czołowych reprezentantów HEMP RECORDS – Hemp Gru, Ryfa Ri, BRZ – ale nie tylko. Poza nimi, swoją obecność bardzo wyraźnie zaznaczyli Sensi, Tytson oraz wywodzący się z nieco innych klimatów muzycznych, Junior Stress.

5 listopada ruszył preorder albumu "Świadkowie Patologii". Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie pod adresem: http://hempszop.pl/muzyka/2096-preorder-centrum-strona-swiadkowie-patolo...

W dniu oficjalnej premiery albumu "Świadkowie Patologii" zespół CENTRUM STRONA zaprezentuje się z materiałem w swojej rodzinnej Częstochowie. Koncert odbędzie się w klubie Rura – na scenie, oprócz Złotego, Matisa, Igoresa i Boskiego, pojawią się goście: Hemp Gru, BRZ, Ćpunek STM aka RNS oraz Hudy HZD. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na jedynym oficjalnym fb ekipy: https://www.facebook.com/CentruMstrona.

Tagi: 

reklama
peihaaaaaaaaaa
nazywasz mnie blokersem? wez do ku.rwy odbij, wiesz kim jestem? świadkiem patologii!
WYP3
PSEUDO HIP HOPOWA ZNIEWIESCIAŁA MŁODZIEŻ BANANOWA ZYJE W KOMPUTERACH NIE WIDAC JEJ NA BLOKACH MÓWI ŻE RAP KOCHA ALE JAKI RAP DO CHUJA CO MULI SWYM BRZMIENIEM WOGÓLE NIE BUJA! TO DLA WAS HEJTÓW PIKEJE ŻoŁNIEŻYKI RPK!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>