Te-Tris / Pogz "Strachy" - teledysk

video
dodano: 2013-10-11 16:08 przez: Maciej Sulima (komentarze: 6)

Te-Tris / Pogz - Strachy (Official Video)

Aptaun Records ma przyjemność przedstawić, zrealizowany przez ekipę Toczy Videos, pierwszy klip promujący album Te-Tris/Pogz - "Teraz", który swą premierę sklepową będzie miał już 08.11.13r.. Obraz powstał do numeru "Strach", który wyprodukowali Młody G.R.O. i BobAir.

"Teraz" – to pierwszy wspólny album duetu słynącego ze swoich niezwykle żywiołowych koncertów i pojedynków freestylowych, które zapisały się złotymi zgłoskami w annałach polskiego hip-hopu. „Teraz” ucieka od popularnego ostatnio sporu między „starą” a „nowa szkołą” i bez cienia obaw czerpie garściami zarówno z klasycznego brzmienia jak i z powodzeniem eksperymentuje z nowymi trendami, nie zatracając przy tym swojego indywidualnego stylu i klimatu. Raperzy znają się i koncertują wspólnie od prawie dekady i ta chemia wyczuwalna jest w każdej sekundzie ich nowego dzieła. „Teraz” to stojący na najwyższym poziomie mariaż bitów spod skrzydeł czołowych producentów hip-hopowych nad Wisłą oraz nietuzinkowych tekstów i i konceptów, ubranych w odpowiednie emocje i doprawionych licznymi ale bardzo skrupulatnie dobranymi występami gościnnymi. To prawdziwa mieszanka doświadczenia i charyzmy Te-Trisa (to jego trzeci obok „Dwuznacznie” oraz „Lot 2011” oficjalny krążek) oraz świeżości i lirycznej brawury Pogza. Ten hip-hopowy rollercoaster pozbawi was oddechu, zatrzyma na chwilę czas i wciągnie w swój mikrokosmos, gdzie znajdziecie wszystko od prostoty targających ludźmi uczuć wyplutych do mikrofonu z siłą huraganu, przez niezwykle przebojową i szybko zapadającą w pamięć melodyjność aż po gry słowne, które entuzjastom rozgryzania wersów spędzą sen z powiek. Dla wszystkich fanów wcześniejszych dokonań – pozycja obowiązkowa. Dla wszystkich, którzy do tej pory nie spotkali się z twórczością – idealny moment na dołączenie do grona tysięcy słuchaczy i fanów. Idealny moment. „Teraz”.

Album wydany jest w niezwykle estetycznym ale i nowatorskim wizualnie 4-skrzydełkowym digipacku zaprojektowanym przez Grzegorza "Forina" Piwnickiego (Projektowanie.org).

Album już od teraz możesz zamówić w przedsprzedaży na http://www.aptaun.pl/sklep w 2 wersjach:
- wersja 1CD - tożsama z wersją dostępną w sklepach stacjonarnych,
- wersja deluxe 2CD - dostępna TYLKO w AptaunSklepie. Ściśle limitowana edycja zawierająca dodatkową 2 płytę, na której znajdziecie 8 świeżych, nigdzie nie publikowanych i przygotowanych specjalnie na tą okazję utworów nagranych w trakcie prac nad albumem "Teraz".

Tagi: 

Truizm
Zajebiste - A jednak Tet z Pogzem zmieniają grę. ŻARTOWAŁEM Chujowe, nijakie, bez polotu
lll
Jejku ten cały artykuł brzmi jak reklama. No ale w sumie po tym singlu reklama może być jedynym ratunkiem.
Mateusz Natali

To nie artykuł tylko info prasowe przygotowane przez wytwórnię, my jeszcze płyty nie słyszeliśmy :)

Rzuwiq
Taki prosty, luźny track do samochodu ^^, miejmy nadzieję, że reszta będzie lepsza
Wiktor One
hmmmm.. eeeeee..... yyyyyyyy..... pomimo tego, nadal wierze w ten album.
z
Tego, że płyta teta będzie ujowa - tego mam się bać

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>