Masta Ace "I Did It" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2013-06-02 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Masta Ace "I Did it" Official Video

Premiera i forma "MA DOOM: Son Of Yvonne" były z pewnością sporym zaskoczeniem dla fanów członka JUICE Crew. Pochodzący z Brooklynu MC postanowił zrobić zupełnie nowy album na porcji starych, często wykorzystanych już wcześniej bitów Metal Face'a. Dziś na długo po oficjalnej premierze dostajemy teledysk do numeru "I Did It", który w pełnej krasie ukazuje jakie nadal są możliwości Masta Ace'a.

Tagi: 

JUSTICE JUST ENTERTAINMENT
Arts & Entertainment dobrym wydawnictwem, ale Masta Ace nadal potrafi zaskoczyć.
roman kołtoń
pytam serio szczerze, czego nie ma Masta Ace, ze nie jest zaliczany do scislego top raperow?
scien32
Jak to nie jest zaliczany do ścisłego top raperów? Jeżeli uwzględniamy obecną sytuację na scenie rapowej to z prostej przyczyny - ze względu na zmianę trendów, inne upodobania słuchaczy, itp. itd. (ale to już temat na całkiem inna dyskusję), no i przez to, że on jako oldschoolowiec nie odczuwa potrzeby przeobrażania się na potrzeby współczesnego rynku (po prostu dalej robi swoje z czystej pasji i miłości do kultury hiphopowej, stąd naturalna kolei rzeczy, że w głównych mediach się nie pojawia) Natomiast jeżeli chodzi o dokonania i umiejętności to bez wątpienia "top 20 greatest MC's of all time", nie tylko dla mnie ale jestem przekonany, ze dla większości ludzi, którzy trochę dłużej obcują z kulturą hiphopową i co najważniejsze mają "czyste uszy":)
jrich1
nie sprzedał się jak dziwka i robiąc rap, hip hop kieruje się sercem,głosem ulicy.Robiąc muze przez ponad 20 lat robi to nadal dobrze nie zważając na hajs.takie jest moje zdanie.Big Up Masta
ddddddd
i tak z miłości sprzedaje zwrotki w Europe, eeah

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>