Solar/Białas "Stage Diving" - okładka, tracklista, preorder

"Co prawda większość kawałków na płytę powstało w roku 2013, ale długo się przygotowywaliśmy do tej płyty. Bardzo chcieliśmy wyrwać się z klimatu poprzedniego wydawnictwa „Z Ostatniej ławki” i zrobić coś nowego dla nas. Nie udałoby się tego osiągnąć bez ciężkiej pracy nad umiejętnościami. Polem treningowym był mixtape „ToNiePolskeYess”, rundy oraz mnóstwo luźnych zarówno opublikowanych jak i nieopublikowanych kawałków. Eksperymentowaliśmy z efektami, ćwiczyliśmy przyspieszenia, rozwijaliśmy flow, mozolnie zbieraliśmy bity, a najlepsze pomysły przychodzące po drodze zachowywaliśmy na nową płytę. Cały ten bagaż pomysłów i nowych umiejętności wlaliśmy w te wydawnictwo, najlepiej jak byliśmy w stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z finalnego efektu." - mówią Solar i Białas. Ich legalny debiut pojawi się 17 czerwca a my znamy już okładkę oraz tracklistę!

Tracklista:

01. Woda sodowa
02. Stage Diving
03. Spacer po linie
04. Upaść, wstać (ft. Danny)
05. Zawsze coś jest nie tak (ft. TomB, Milo)
06. Lalki (ft. Hary)
07. Z nieba nie spadło (ft. Zeus)
08. Corolla Music
09. Więźniowie lat 90
10. Czyste sumienie
11. Mainstream (ft. Danny)
12. Funky
13. Druga strona medalu
14. Chcę już iść (ft. Oliwia)
15. Uczesali (TomBskit)
16. SB MAFFIJA
BONUS TRACK: Czyste sumienie (101 Decybeli Remix)

PREORDER: Tylko na Prosto.pl możecie zamawiać specjalną i limitowaną edycję albumu "Stage diving 2CD". Na drugim krążku znajdzie się poprzedni album Solara i Białasa, czyli wydany przez nich w undergroundzie "Z ostatniej ławki".

Actin' Like Bitch Aight
Premiera dzień przed Colem i Westem, pokupowane :D
upsie
czemu publika na obrazku wyglada jak banda dresow?
znm sie
jak zwykle biorą tego cwela bez skillsow swojego ziomeczka tomba.gowno z tego bedzie.zeus ratuje chociaż
Do typa wyzej
Ziomuś Tomb obecnie zjada s/b i zeusa razem wzietych ;)
poldek
Tak kurwa zjada cala polska scene od razu i pol amerykanskiej. Walnij sie w leb czlowieku...
Do typa wyzej
a czy ja powiedzialem, ze całą polską scenę i pol amerykańskiej? Lubie s/b ale tomb prezentuje eweidentnie lepsza lirykę;) Walnąć w łeb mozesz swojego kolege ze szkoly ;)
ASDASDASD
CZEKAM
znam sie
pikej > tomb
daj spokoj
gowno < solar bialas pikej < tomb
Pazdzioch92
Synek, Faktycznie 1 kawałki TomBa były żałosne, ale teraz chłopak prezentuje naprawde wysoki pioziom. Zanim pierdo*niesz że jest bez skillsów to może posłuchaj jego kawałków. Pancze, genialne metafory, wielokrotne, leniwe flow. jest progres, a ty wracaj do kaliego i palucha:)
znam sie
wracam do kaliego i palucha a przy okazji sprawdze dyskografie chady,rpk no i oczywiscie nowego krula rapu pikeja.pozdrawiam
yolo
z tym że wpierdala zeusa to żeś dojebał do pieca jak chada, to że ma lepsze skillsy niż miał jeszcze nic nie znaczy, fajnie że progres, ale te jego niektóre przechwałki i pancze to trochę bekowe, dużo mu brakuje do palenia sceny, ale niech pracuje, same chęci nie są karalne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>