Rubble Kings - przyspiesz premierę filmu!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News, Rock
dodano: 2013-02-28 22:00 przez: Dziurawe Sample (komentarze: 2)

Ten post jest skierowany do każdego fana prawdziwej kultury hip hop! Film Rubble Kings, który z pobudek prawnych nie trafił jeszcze na kinowe sale, to jedyny w swoim rodzaju obraz przedstawiający nowojorskie ghetto, pełne ulicznych gangów, ich wpływu na narodziny hip hopu.

Jak wiadomo USA należy do czołówki krajów, rygorystycznie przestrzegających praw autorskich. Z tychże powodów od przeszło trzech lat, dystrybucja Rubble Kings została wstrzymana. Kwota $50,000 dolarów ma zostać wykorzystana na pokrycie tantiemów za publikacje zdjęć, ujęć filmowych oraz ścieżki dźwiękowej.

Odwiedź poniższy link, by dowiedzieć się, co autorzy Rubble Kings mają do powiedzenia. Jeżeli pragniesz wspomóc finansowo jego premierę pod tym samym linkiem znajdziesz instrukcję jak tego dokonać.

Support Real Hip Hop History!

Pozostało jedynie 20 dni na uzbieranie całej kwoty.

[PS. A my popieramy inicjatywę opisaną przez Alberta i zachęcamy do wspierania - ziarnko do ziarnka... Idźmy z rapem do przodu, zamiast odcinać się do tego, co dzieje się dziś, ale pamiętajmy również o fundamentach i o tym, że jest on częścią pewnej hip-hopowej całości.]

RUBBLE KINGS Promo Teaser

Foczy
Popieram inicjatywę, i chociaż nie wydaje mi się żeby udało się uzbierać te 59 kafli to trzeba mieć nadzieję. Peace...
Foczy
*50

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>