Cypress Hill ft. Erick Sermon, Redman, Mc Eiht "Throw Your Hands In The Air" (Diggin' In The Videos #264)

Kiedy wpatrujemy się w owych jedenaście liter, które składają się na nazwę tej kalifornijskiej formacji - Cypress Hill - od razu przychodzą nam na myśl utwory pokroju "How Could I Just Kill A Man", "I Wanna Get High", "Insane In The Brain", ewentualnie ich mainstreamowy podbój w postaci "What's Your Number". Ale na tym katalog wielkich utworów B-Reala i spółki bynajmniej się nie kończy. Ba, można powiedzieć, że on się w tym miejscu dopiero zaczyna. W dzisiejszym Diggin' In The Videos przedstawiamy Wam pochodzący z EPki "Unreleased and Revamped" numer "Throw Your Hands In The Air", który w poczet wspomnianego wcześniej katalogu utworów wielkich bez dwóch zdań można - czy raczej: trzeba - włączyć. 

 

B-Real, Erick Sermon, Redman i MC Eiht obok siebie w jednym numerze? - nawet Swizz Beatz w swojej najgorszej formie nie byłby w stanie tego zepsuć. A że producentem "Throw Your Hands In The Air" jest DJ Muggs, w dodatku w swojej zwyczajowej formie, to efektem końcowym nie może być nic innego jak klasyk. I rzeczywiście tak jest.

 

Krążek "Unreleased and Revamped" zawiera, jak sama nazwa wskazuje, utwory znane słuchaczom już wcześniej, tutaj zaprezentowane po prostu w zmienionej wersji, a także te, na które zabrakło ostatecznie miejsca we wcześniejszych longplayach Cypress Hill. I choć ten minialbum - jak to zwykle ma miejsce w wydawnictwach tego typu - jako całość nie jest czymś wybitnym, mocno raczej przeciętnym, to czasu spędzonego nad jego przesłuchaniem nie można w żadnym wypadku nazwać czasem zmarnowanym. A to w dużej mierze zasługa numeru "Throw Your Hands In The Air", czyli jednej z tych zapomnianych perełek, od których roi się hip-hop lat 90. Hipnotyczny, wciągający jak diabli beat Muggza, a do tego zwrotki od Ericka Sermona, Redmana i Mc Eihta. Na papierze wygląda to cholernie mocno - w rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Słowem, piękna rzecz, której wręcz nie wypada nie znać. 

 

oldsensei
ahhh sporo się przy tym spaliło.. świetny kawałek ;)
Zzajawkowicz
Ha! ja cały czas byłem przekonany że tego Klasyka to Erick Sermon wyprodukował:D
87-99
Klasyczne gówno...kiedy Hip-Hop żył...
Anonimus Condomus
Przezajebiste gowno, mozna by przy tym chilloutowac pińcet dni bez przerwy. Same legendy na jednym tracku, zajebisty beat, zajebista nawijka, czego chciec wiecej, chyba tylko tego, zeby wiecej takich collabo mialo miejsce.
PrzypadkowyPrzechodzień
a jaki B-Rea jest chudy ! kurde gdzie takie klimatyczne kawałki....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>