Tomiko "Portfolio" - rusza preorder

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-02-01 19:00 przez: Aptaun Records (komentarze: 0)

Miło nam poinformować, że w nowy, 2013, rok wchodzimy z kolejną premierą! Naszym pierwszym tegorocznym wydawnictwem jest album Tomiko pt.„Portfolio”, którego premiera sklepowa przewidziana jest na 22.02.2013r.

Już dziś jednak za pośrednictwem naszego AptaunSklepu możecie zamówić ten krążek w preorderze i to nie byle jakim! Pierwsze 200 osób, ma możliwość zamówienia „Portfolio” w cenie 30zł (przesyłka wliczona w cenę), do której za darmo dorzucimy „Świadomość” - pierwszy fizycznie wydany nielegal Tomiko.
„Portfolio” możesz już dziś zamówić w ramach preorderu w promocyjnych cenach również w cieszących się niesłabnącą popularnością „pakach” z innymi płytami spod szyldu Aptaun, w tym również w specjalnym 2paku: „Portfolio” + „Ogień” - za jedyne 40zł!
Dlaczego warto zamówić preorder bezpośrednio od Aptaun? Kupujesz płytę najtaniej – tylko 30zł (z wliczoną przesyłką),otrzymujesz płytę przed premierą sklepową – wysyłka preorderów już od 15.02, 2 płyta za darmo dla pierwszych 200 osób – dostępna jest tylko u nas.A jeszcze w ten weekend zobaczycie pierwszy promujący album, nakręcony przez ekipę Toczy Videos, klip zrealizowany do utwóru „Pewność Siebie”...

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ I ZAMÓW "PORTFOLIO"  - TUTAJ!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>