Medium "Zza grobu" i zapowiedź koncertów zima 2013

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-01-14 22:35 przez: Asfalt Records (komentarze: 10)

Medium "Zza grobu" x Zapowiedź koncertów zima 2013

Ze ścieżką dźwiękową w postaci numeru "Zza grobu" zapraszamy na koncerty promujące album Medium "Graal" zimą 2013:

18 stycznia - Poznań Eskulap (z Rasmentalism), 19 stycznia - Kraków Studio (z Rasmentalism), 26 stycznia - Bydgoszcz Mózg, 8 lutego - Świdnica Bolko, 15 lutego - Gdańsk V Club, 22 lutego - Katowice Mega Club (z Eldo), 9 marca - Toruń NRD. 

Szczegóły dotyczące tych koncertów znajdziecie w wydarzeniach na fanpage'u Medium.

Tagi: 

reklama
Dżizys
Ja tam za bardzo kocham bliskich. Jak ta wczuwka mnie wkurwia. Dopingowałem temu typowi ale widzę ,że idzie w złą stronę, i nie chodzi tu o te uświęcone teksty, raczej o jakieś dziwne poglądy, artystyczne też.
etenszyn
No ja to samo, kibicowałem, ale odkąd jest w tym asfalcie to mu się coś pojebało, #OSTRFISZ szkoda, że zaczął kserować kolegów z wytwórni zamiast rozwijać swój kunszt, może to się zmieni, nie wiem jak można zakwalifikować tą płytę do top3
etenszyn
jepać
fagserwadet
Medium kiedys chyba z Rawiczem powiedział cos w stylu,ze woli miec 2-3 oddanych fanów,niz kilka razy więcej zwykłych słuchaczy.Chyba wlasnie teraz sie pozbywa tych,którzy sa mu niepotrzebni. Jedni nie kumaja go,inni kumaja,a jeszcze inni myślą ze kumaja. Dla mnie spoko kawałek,a nie podchodzi mi wszystko od niego.
rw
Jak można powiedzieć, że Medium kopiuje kogoś i jest nieoryginalny.. rozumiem, że komuś nie podchodzą teksty, a nawet beaty ale ogólnie rzecz biorąc robi najbardziej różnorodne podkłady na polskiej scenie i jakby się przyjrzeć to na światowej skale też nie ma się czego wstydzić... Dawno nie słyszałem tak idealnego połączenia boom-bapu z elektronicznym brzmieniem..
enzym
Ja nie wiem jak można nie zauważyć, że nasladuje skrzypka powoli i wdaje mu się w nawyk taka sama chujowa maniera, lubiłem go do pewnego momentu, odkąd wstąpił do asfaltu coś mu się stało i zmienił swój unikalny styl na styl skrzypko-fiszowy, no przecież to słychać w pierwszym lepszym kawałku od niego
heller
Jak wam się nie podoba taki rap to po co w ogóle się męczyć i tego słuchać? To jego płyta, to jego rap i robi to po swojemu.
Bobby
Hm, to może jakiś konkretny argument, paralele a nie rzucanie na oślep hasłami o kopiowaniu Fisza? To że ma inne flow jest tylko dowodem na to że nie stoi w miejscu jak np. Gural
Digital
Siema. Przesłuchując 1 raz też miałem podobne wrażenie, takiego kombinowanie z głosem w stylu raperow asfaltu, ale teraz mi to nie przeszkadza świetna płyta. Medium szczery i tak ma być.
Karlo
Chłopak ma coś w sobie!!, Propsy

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>