Heavy Mental (Biak/Młody/DJ HWR) "Bushido" - one shot

HEAVY MENTAL - BUSHIDO (ONE SHOT KLIP)

Nasz Młody Wilk Biaku na poważnie wziął się do roboty i razem ze swoją ekipą w skład której wchodzą znany z MeriDialu Młody oraz DJ HWR, który odpowiadał za dużą część muzyki i gramofonowych akcji na projekcie Niger. Chłopaki postanowili na spontanie pójść na boisko i nagrać one shota, żeby jak mówią sam "przyzwyczajać ludzi do naszej muzyki". Ja przyzwyczaiłem się szybko i bezpośrednio po pierwszym przesłochaniu nastąpiły następne. Dla wszystkich oczekujących lepszej jakości video - "Bushido" nie jest oficjalnym klipem. Niebawem możecie się spodziewać pełnych teledysków promujących nadchodzący Heavy Mental. Ja się jaram, a wy?

 

hyniek
Tez :)
zmyly
dobre. biak ma niezły, wyraźny flow.
RZA
Synu, synu!
jaz90s
Kurde, nie doczytalem do konca tytulu newsa i myslalem, ze chodzi o pierwszy singiel z Heavy Metal KIngs 2, bo jak wiadomo (pewnie nie wszystkim), prace nad albumem ruszyly. Poki co to Billy I Vincenzo wybrali okolo 30 beatow z ktorych zrobia selekcje na album.
Ulises
Tack ff6r synpunkterna. Det ne4mns dock i blognigle4gget att det ligger i USA:s intresse att se ett ff6rsvagat Syrien och att man stf6tt opposition mot Assad sedan 2006. Det finns flera exempel pe5 detta. Kan e5terkomma om detta senare. Sovjetunion har inflytande i landet, oklart hur mycket. Det e4r nog inte avgf6rande ff6r agerandet av USA:s regering och milite4r. Huvudinriktningen e4r kontroll f6ver se5 stor del av ve4rldens och dess tillge5ngar som mf6jligt, vare sig Sovjet e4r involverat eller inte

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>