Clyde Carson "S.T.S.A. (Something To Speak About)" - premiera

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-11-23 17:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 3)

Pierwotnie zapowiadany na kwiecień ubiegłego roku mixtape "Something To Speak About" ujrzał wreszcie światło dzienne w miniony wtorek. Niestety, materiał jest sporym rozczarowaniem dla wszystkich sympatyków rapera z Oakland. Tylko 10 numerów, w tym brak tytułowego utworu z gościnnym udziałem Game'a - to zdecydowanie zbyt mało, jak na tak długi czas oczekiwania. Ja się pytam: Co z tym debiutanckim albumem Panie Carson?

 Download Mixtape

reklama
Pan Carson
Witam, odpowiadając na Twoje pytanie Drogi Pawle - spokojnie, wszystko w swoim czasie. Pracuję nad moim materiałem z ziomeczkami, niedługo podam przybliżoną datę wypuszczenia jej na rynek. Oczekujcie gorąco! To będzie prawdziwy powrót do korzeni z Oakland! Pozdrawiam, Clyde Carson.
compton
a gdzie debiut Papoose'a i Ya Boy'a ?? ja się pytam !!!!
theproblem
a bishop lamont ?? tyle zmarnowanych talentów !!! o których wie garstka ludzi... szkoda !!! wielka szkoda !!! zachodni raperzy tacy własnie jak clyde, ya boy, bishop lamont, crooked i tylko temu ostatniemu sie udało dzieki eminemowi... wychodzi na to ze jesli nie znajdzie sie ktos znany (mentor) który wypromuje... to nic z tego nie bedzie... szkoda ze dre nie wydał the reformation od bishop'a bo track'i były grube !!! był zajety reszta (game, em, cent, i soba) to samo tyczy sie akona i ya boy'a ilez idzie czekac na te płyty ?? im poźniej tym bardziej wychodzi na odgrzewane kotlety... niczym walka mannego z mayweather'em na która wszyscy czekaja tyle lat...

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>