Medium "Graal" (2CD) - tracklista

dodano: 2012-11-14 19:30 przez: Asfalt Records (komentarze: 20)

Znamy już ostateczną listę utworów jakie znalazły się na albumie Medium "Graal" (2CD). Całość materiału wyprodukował Medium a preorder zamówicie tutaj. Premiera 20 listopada 2012.CD1: Półkula Księżyca
1. Plac pod księżycem
2. Graal
3. Picasso
4. Hologram gościnnie Gift of Gab
5. Zza grobu
6. Drogo - Znaki
7. Astral
8. Nieśmiertelnik
9. Nakaz Wielkości
10. Rząd dusz
11. Kim jesteś ?
12. Wielokropek

CD2: Półkula Słońca
1. Eter gościnnie Justyna Dżbik
2. Jazzba dźwięku
3. Łzałamaż
4. Matka Planeta
5. Meteorologika gościnnie Bisz, Te-Tris
6. I zapanuje radość
7. Nie spać, zwiedzać
8. Piorunochron
9. Tekst życia gościnnie O.S.T.R.
10. Nieme kino
11. Wyrocznia
12. Skwer pod słońcem

Poniżej udostępniony ostatnio numer.

Tagi: 

reklama
meni
niestety nie czekam. Teoria była cholernie mocna, ale zniechęcił mnie ostatnimi wywiadami. Co to ma być? Chrześcijański rap? Obawiam się że na jego całym nawróceniu, ucierpi jego muzyka.
eS
Teoria też już miała lekki ukryty motyw chrześcijański jakbyś nie zauważył ;) ot aluzja do 10 przykazań i wersy o stwórcy. Ja tam na takiego kalibru "chrześcijański rap" bym się nie boczył... jest dobry i tyle, nawet będąc ateistą bym słuchał. Na + także to że nie mówi o Bogu, Biblii w co drugim wersie tylko przemyca takie treści raczej w wysublimowany sposób, nie nachalnie.
Matuszewski
Fajnie.
Patryk
"5. Meteorologika gościnnie Bisz, Te-Tris" o mamo! ale czekam na ten kawałek
Anonim
Patryk zgadzam się, czekam na ten kawałek bo będzie mega :O
Stajlz
Czekam w chuj ;) i przy okazji zamówię brakujące alternatywne źródło energii do mojej kolekcji!
Koala
Seans spirytystyczny sobie zobaczcie, Medium tam jest genialny.
asd
5. Meteorologika gościnnie Bisz, Te-Tris
Nazwisko lub pseudonim
Komentarz *
vgn
teorie~ mam, nad graalem po ostatnim, slabawym singlu sie zastanawiam
Mateusz Śmigielski
Trzeba nieuwaznie wysluchac ostatnich wywiadow z Medium, zeby wziac nowa plyte w znak zapytania. Czekam. "Banicji" raczej nei przebije, ale cala plyta moze pokazac wyzszosc. Ma do tego potencjal. Czekam.
ked07
Jeśli Grall będzie trzymał poziom singli to moim zdaniem może nawet przebić Bisza. Jak słucham tych singli nie mogę wyjść z wrażenia nad talentem tego chłopaka.
PeeSeM
brałbym Justynę Dżbik :D
YOu
@meni, a co Chrześcijański rap już nie pasuje, bo pewnie Chrześcijański. W Stanach jak rapują muzułmanie (Guru, Ghostface, ATCQ etc) czy też Chrześcijanie (DMX etc.) to jest ok, tak? Gratuluję
meni
Nie przeszkadza mi fakt że jest Chrześcijaninem tylko to że z ostatnich wywiadów (głownie z Rawiczem) wynika iż głównym motywem tej płyty będzie Chrześcijaństwo, i cała otoczka metafizyki będzie jeszcze mocniejsza. Obawiam się po prostu że płyta będzie przez to niestrawna. Płytę i tak sprawdzę, ale nie oczekuje jej już tak mocno.
Erbi
Kurde, wam to nic nie odpowiada, nawija koleś o Bogu to juz katol, pezet nagrał inną płytę, odszedł od konwencji, już że dupstep. Szufladkujecie ludzi jak leci. Dajcie raperom być sobą! ile razy Guru, DMX, The Roots nawijali o Bogu? I jakoś nikt nie narzeka, że bogobojny rap. Wy się spinacie dupy a Medium nagrywa kozackie płyty. Wyluzujcie... Jest sobą a wy chcielibyście, żeby był kim? Pod wasze dyktando? Nigga please...
Cziken
Jestem wielkim fanem Seansu i Alternatywnych, ale te nowe płyty są dla mnie niezjadliwe, zbyt... metafizyczne? Ciężko powiedzieć, w każdym razie nie czekam.
sq
sprawdze ale bez podniety
rebel
seans i alternatywne były całkien iezłymi płytami ale czegoś im brakowało. dopiero trw pokazało prawdziwe możliwości mediuma. wierzę że graal to kolejny poziom wyżej. jeszcze tylko 4 dni...
BLa
5. Meteorologika gościnnie Bisz, Te-Tris ale sklad

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>