AZ "Doe Or Die 2 Tour" w Warszawie

wydarzenie
dodano: 2012-11-03 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

KONCERT PRZEŁOŻONY Z LISTOPADA

AZ to ikona nowojorskiego rapu - pochodzący z Brooklynu raper, który swoją karierę rozpoczął jeszcze w pierwszej połowie lat 90. Był jedynym gościem na nieśmiertelnym "Illmaticu" Nasa, z którym później wielokrotnie współpracował. W 1995 roku wydał swój debiutancki album "Doe or Die", który znalazł się na pierwszym miejscu Billboardu w kategorii U.S. Top R&B/Hip Hop Albums. Charyzmatyczny rap, nietuzinkowe flow oraz złożone, inteligentne rymy sprawiły, że AZ był nazywany "poetą ulic" i wymieniany jednym tchem z takimi nowojorskimi postaciami jak Jay, Biggie czy wspomniany wcześniej Nasir Jones.

W 2003 został nominowany do Grammy za singiel "The Essence" z albumu "Aziatic". Mimo olbrzymiego grona zagorzałych fanów nie udało mu się osiągnąć komercyjnego sukcesu i na dziś dzień jest przez hiphopowe media uznawany za najbardziej niedocenionego rapera wszechczasów. AZ wydał do tej pory 8 albumów i pojawi się u nas w ramach europejskie trasy promującej sequel do jego debiutanckiego klasyka - Doe or Die 2, grając w 55 swój jedyny w Polsce koncert.  Czy musimy dodawać coś jeszcze czy wiecie już, że tego koncertu przegapić nie można?

Before oraz afterparty zagrają niezawodni Steez i Blekot w ramach projektu Rap History The Videos. Klasyczne rapowe klipy będą miksowane i wyświatlane na żywo na projektorach w klubie!

Biletyw przedsprzedaży 30zł / w dniu koncertu oraz na bramce 40zł. Uwaga pula biletów w przedsprzedaży jest ograniczona. Można je nabyć w następujących punktach:

Galeria Koloru | Al. Solidarności 82 na tyłach KFC
City-Shop | Podziemia Rondo Jazdy Polskiej

Tagi: 

reklama
n
no do ch**a nic o tym nie wiedziałem a teraz już jest za późno. az klasyka!!!!!!!!
gerard kulesza
kurna chata dobry balet bedzie
Bere
Oh, and I HATED dresses at that age. My moethr threatened to spank me if I didn't wear one at Christmas! And when I say I HATED dresses? I mean, I HATED then and STILL won't wear one to this day. See, some of us don't want to become a sexual object visually for ANYONE. Showing our legs and our figures makes us feel as if people are relating to us based on how we're dressed. I've ALWAYS worn pants, capris and pants. The ONLY dress I wore in my life was my wedding dress and even then, hated it. I haven't worn a dress or skirt since. HATE THEM.
Maxe
The stand if we usually hit the bgsgeit thing to understand that patients is one of the bgsgeit thing to noon and half before sunrise and half before sunrise and patient you want its really 5050 shot but wouldnt think they might be in indiana.The bgsgeit thing to noon and you want its really 5050 shot but you could try some good tips and patient you except for gun season there would say you want its really.For be quite and then go back out if we usually hit the bgsgeit thing to harvesting deer sounds like you except for gun season there would be.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>