Kacper HTA "Ghetto Sound" - singiel, tracklista, promomix

Album „Ghetto Sound” autorstwa Kacpra to kompilacja 15 utworów wzbogaconych o unikatowe cuty legendarnego już reprezentanta Kaliber 44 i Siła z Pokoju Version Records - DJ-a Feel-X'a, oraz gości takich jak Kali, Dawidzior, Bilon, Bob One, Bas Tajpan, Aicha, Asteya, Angela Wynar, którzy użyczyli swojego kunsztu wokalnego wspierając pierwszy solowy krążek artysty ściśle związanego z ekipą Ganja Mafia oraz zespołem HipoToniA WIWP.

Głównym producentem muzycznym albumu Ghetto Sound został Fuso, producent oraz reprezentant warszawskiej ekipy Hemp Gru i Diil Gang. Za przewodni nurt albumu artysta założył brzmienie dancehall w wydaniu ulicznym urozmaicając charakter albumu poprzez klasyczne jamajskie war soundz, bujające reggae aż po klubowe syntetyki.

Wokalnie Kacper postawił na raggamuffinowy styl przeplatany rytmicznymi, chwytliwymi dla ucha refrenami, których na Ghetto Sound nie brakuje. Fuso natomiast wzbogacił bity perkusyjne o partie żywych instrumentów, nadając tym samym niepowtarzalny klimat i mocno akustyczne brzmienie, które zostało dopieszczone przez Studio As One.

Album Ghetto Sound jest kolaboracją wybuchową ze względu na połączeniem mocnej, ulicznej liryki z dancehallowym klimatem Karaibów, gdzie został wyraźnie oddany charakter twórców, czyli samego Kacpra i Fuso.

Tracklista albumu “Ghetto Sound”:
1. "Intro"
2. "Ghetto Sound" feat. Angela Wynar
3. "Kocham, nienawidzę" feat. Kali
4. "Nasz teren"
5. "Miasto Boga" feat. Bas Tajpan, Bob One
6. "My palimy sobie tylko..."
7. "Chodź ze mną"
8. "Rewolta"
9. "Bomboclat" feat. Dawidzior, Bilon
10. "Plastik"
11. "Znów nastała noc"
12. "Szukamy miłości" feat. Asteya, Aicha
13. "Łapiemy promienie słońca"
14. "Posłuchaj mnie dziś tylko raz" feat. Kali, Angela Wynar
15. "Pochodnia" feat. Asteya, Aicha
16."Ghetto Sound" RMX
17. “Outro"

Singiel:

 

Promomix:

Tagi: 

Pozory
Zrecenzujcie :)
trololololo
rozmaicając charakter albumu poprzez klasyczne jamajskie war soundz, bujające reggae Buhahahhahaha jak to ma być dancehall jak w Bombaclaat to ja nie mam pytań. Raperzyny biorą się za dancehall i wychodzi gówno
Gs
won z tym gównem z naszej kultury, jak ten przygłup mieszka w gettcie to niech posłucha i wyobrazi sobie to co mówi Soprano w ferme les yeux et imagine toi, a następnie pierdolnie sie w łeb. Widać ze za dużo grał w GTA. Nienawidze takiego kurestwa pchającego sie z łajnem do gry, którego akurat nie brakuje u nas.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>