King L "Val Venis" - teledysk

dodano: 2012-10-29 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

King L to gość, który parę miesięcy temu sprzedawał jeszcze swoje mixtape'y z bagażnika samochodu w rodzinnym Chicago. Utalentowany koleżka zaczął na siebie mocno zwracać uwagę i zaczął się jego szczęśliwy czas, który trwa nadal. Najpierw udział w oficjalnym remixie numeru "I Don't Like" całej ekipy G.O.O.D. Music Kanye Westa. Kilka tygodni później okazało się, że King Louie (tak wcześniej podpisywał się King L) podpisał kontrakt z należącym do grupy Sony wydawnictwem Epic Records. Tam właśnie ma ukazać się pierwszy solowy album tego gracza z Chicago.

W rozwinięciu posta znajdziecie debiutujący właśnie singiel - kawałek "Val Venis", który robi apetyt na dobry album, bo jedno jest pewne - King L nawija w sposób bardzo charakterystyczny i zapadający w pamięć.

A szczerze mówiąc trochę się nie spodziewałem, bo powtarzany motyw z refrenu sprawił na mnie wrażenie jakby gość miał problem z dykcją. Zwrotki pokazują, że to jakiś specyficzny akcent w gadce tego gościa, który zresztą potem sprawia, że słucha się go z uwagą, bo po prostu się wyróżnia. Może to przez wygląd, ale trochę przypomina niektórymi zagrywkami MJG - nie o kopiowanie tu chodzi, ale o pojedyncze pomysły, które pasują zresztą elegancko. Na duże pochwały zasługuje też świetnie zrealizowany teledysk, który wzmacnia tylko naszą chęć ponownego włączenia tego singla. Sprawdźcie sami.

 

Tagi: 

mjg
MJG? Was ist das?
eseem
8 ball and MJG...
r44
zajebiste
Grubyyy
nie wiem kto pisał tego newsa ale "Utalentowany koleżka zaczął na siebie mocno zwracać na siebie uwagę i wtedy zaczął się jego szczęśliwy czas" czy "podpisał kontrakt z należącym do Sony Epic Records" no nie stawia w dobry świetle tego kto akceptował tego newsa ^^ tak o Tobie mówie Mati :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>