Trzeci Wymiar "Nie Wierzę W Nic Już" - teledysk

video
dodano: 2012-10-10 20:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

TRZECI WYMIAR (Dolina Klaunoow) - Nie wierzę w nic już! (prod. Snake, cuty: Dj Element)

"Dolina Klaunoow" pokryła się złotem, ale 3W nie ustają z promocją swojego ostatniego materiału. Teraz czas na klip do "Nie wierzę w nic już", wyprodukowanego przez Snake'a.

parobek
klimat, flow, zajebisty tekst i wyjebane wideo, nie mam pytan
.l.
dno
hmm
kiedyś uważałem 3w za komercyjny szajs teraz słuchając w natłoku rpk`owych tłoków dochodze do wniosku ze sa jedni z lepiej nawijających w pl...
Bioly
Czekam na więcej ! Propsy
dsds
Opisują cały obraz naszej społeczności i realiów w jakich się znajdujemy.
qe4
.I. coz za wylewny komentarz. Dlaczego uzywasz wzgledem tego slowa dno? Ciekaw jestem jakie masz zdanie. Tylko nie hejtuj bo gimbuz Ci z butow wyskoczy.
123
naprawde oni sa slabi
eS
Teledysk wygląda niczym kopia ICP
.I.
@qe4 Brawo dla Ciebie postmodernistyczny słuchaczu. Od gimbusów to możesz sobie wyzywać kolegów z najbliższego otoczenia. Myślisz, że jak wyskoczysz z kilkoma słowami typu: "gimbuz i hejt" (używanymi zresztą tylko przez młodzież, która aktualnie znajduje się w szkołach gimnazjalnych, a ich poziom inteligencji jest mniej więcej na takim samym poziomie jak szczoteczka do zębów) to jesteś na topie i wszyscy będą Ci bić brawo dupą? Nie tędy droga.
K@lafior
@ eS - no właśnie, coś zalatuje dwoma białymi grubasami z Detroit. To nie jest dobre skojarzenie, bo ICP byli zawsze niemiłosiernie słabi... 2W technicznie zawsze byli dobrzy tylko ktoś im przypiął kiedyś łatkę hip-hopolo. Jednak wizualnie zbyt silna inspiracja, proszę o więcej oryginalności i szacunku dla słuchaczy!!
eS
@k@lafior ja tam momentami się jaram ICP, ale dla mnie teledysk to xero lekkie, przeciętny polski słuchacz nie czai tego i łyka w ciemno bo nie wie co to insane clown posse. Także zgadzam się z Twoją prośbą

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>