Miuosh "Stój feat. Ero (muz. Złote Twarze)" - teledysk

video
dodano: 2012-09-29 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

Miuosh - Stój feat. Ero (muz. Złote Twarze) (OFFICIAL VIDEO)

Premiera "Prosto przed siebie" - czwartego solowego albumu Miuosha, coraz bliżej. Z racji tego Fandango Records, przy wsparciu SSG, TheOne i Galerii Koloru ma przyjemność zaprezentować kolejne video promujące ten krążek (drugie w niecały tydzień). Gościnie w utworze "Stój" udziela się Ero z JWP, a a za muzykę odpowiada duet producencki Złote Twarze.

Dwupłytowy album możecie od niedawna zamawiać w przedsprzedaży za pośrednictwem oficjalnego sklepu Fandango Records (http://sklep.fandangorecords.com/index.php?route=product%2Fproduct&produ...) oraz na Preorder.pl (http://preorder.pl/muzyka/hip-hop-polska/prosto-przed-siebie-2cd).

Tagi: 

komutator
ero, kierwa, co ty za sucharami tam rzucasz? gorzej niz w porze obiadowej hamburger z familiady.
heniu
Jeżeli robi się wszystkie teledyski na jedno kopyto to i 15 w tydzień można wydać. Wkurza mnie już pomysłowość rodzimych raperów. Machanie łapami przed kadrem... Zmieniają się tylko miejscówki w tle... Płyta pewnie będzie dobra, ale za kolejny taki sam teledysk - ban !!
fa
wie ktos skad ma ten t shirt the one ?
to the wild
ej ej skurwysyny tam, przecież i tak te teledyski w tv nie latają ani nigdzie nie mogą na nich zarobić to na chuj robić obrazki za 10-20tysięcy? nie rozumiem
Rogoź
Po pierwsze bardzo fajna kolaboracja, po drugie świetny kawałek, który sugeruje -> sprawdźcie tą cholerną płytę! muzycznapakamera.blogspot.com
dE
ZAJEBISTY BIT!!!!!!!!!!!!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>