Student Camp Festival Edition - czyli obóz studencki z koncertami Numer Raza, Chonabibe i Afromental

Dajemy wam sporo informacji o imprezach i koncertach, nie piszemy jednak o dłuższych wyjazdach czy obozach. A co gdyby połączyć tak te dwie rzeczy?

Co gdyby zebrać 1000 osób na obozie studenckim w Bułgarii, zapewnić im masę atrakcji i warsztatów (w tym warsztaty dziennikarskie prowadzone przez Mateusza Natali), a do kompletu dorzucić koncerty Numer Raza z DJ-em Abdoolem, Afromental i lubelskiej ekipy Chonabibe?


"W tym roku na studentów szukających pomysłu na spędzenie swoich ostatnich dni wakacji czeka wiele ciekawych propozycji wyjazdowych. Wszystkim żądnym pozytywnej energii do podładowania swoich baterii przed nowym rokiem akademickim polecamy STUDENT CAMP - FESTIVAL EDITION. Tegoroczna edycja odbędzie się w Bułgarii, gdzie kurorty ze względu na swoją atrakcyjność oraz sprzyjający klimat są o tej porze roku jeszcze pełne turystów. Festiwal obfitować będzie w występy znanych artystów zarówno polskiej jak i bułgarskiej sceny muzycznej i będzie mieć formę wymiany kulturowej środowisk studenckich.

Imprezę otworzy Chonabibe Sound - zespół muzyczny będący kontynuacją twórczości nowego pokolenia artystów lubelskich. Energiczne połączenie wielu inspiracji niedających się zamknąć w ramach jednego gatunku muzycznego - elektronika, klasyczna perkusja, syntezatory, sample i organiczny beatbox w połączeniu z wokalami Jahdeck'a i Fat Matthew tworzą band w nowoczesnej formule. Będzie to jedynie rozgrzewka przed iście hip-hop'ową ucztą - następni pałeczkę przejmą DJ Abdool i Numer Raz. W duecie działają od ponad 6 lat - w tym czasie zaliczyli występy na największych polskich i europejskich festiwalach kultury hip-hop. Finałowy występ należeć będzie do laureatów takich nagród jak: VIVA Comet  oraz  Eska  Music Award w kategorii "Zespół  Roku", WOW! Music Award" oraz MTV European Music Award. Afromental tworzy siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych artystów. Ich muzyka to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu - to mieszanka funku, soulu, R&B, hip-hopu, popu i rocka. Spośród Bułgarskich wykonawców, jakich będzie można usłyszeć w Albenie szczególnie polecamy koncert artysty o pseudonimie Grafa - finalisty 54 edycji Eurowizji.

Wydarzeniom muzycznym towarzyszyć będą liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów.

Każdego dnia będzie można wziąć udział w serii warsztatów - dziennikarskich, tanecznych, DJ-skich, beat-box'owych, filmowych, oraz fotograficznych, które poprowadzone zostaną przez zaproszonych artystów, instruktorów i wykładowców. W planie również jam graffiti oraz zawody sportowe m.in. skimboardowe.

Wizyta na półwyspie bałkańskim to również świetna okazja by odkryć najpiękniejsze zakątki takich miast jak Varna - która nosi miano morskiej stolicy Bułgarii, Bałczik - słynący z jednego z największych w Europie parków botanicznych, oraz wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO Nessebar."

Więcej informacji, możliwość zapisu


xyz
Z całym szacunkiem dla Mateusza Natali i jego działalności, ale warsztaty dziennikarskie? Nigga please
M.A
lekkie pióro, jeśli pojadę to na pewno się wybiorę
LOL
za nic w świecie nie chciałbym pojechać na taki obóz ....
ematei radzi:
"i pamiętajcie w wywiadach unikamy kontaktu wzrokowego z rozmówcą, jesteśmy spięci i potakujemy dziwnie, a teraz część praktyczna - jestem podziemnym raperem ematiem, a wy przeprowadzacie wywiad..." //jak dobrze, że mam SLG, uff.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>