Uptown XO "Occupy DC" - teledysk

dodano: 2012-08-28 13:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Diamond District z ich albumem "In The Ruff" sprawili, że pytania o kolejny wspólny krążek Oddisee'go, XO i yU pojawiają się proporcjonalnie częściej w stosunku do czasu mijającego od premiery. DD to nie tylko zespół talentów, ale również pracusiów. O aktywności Oddisee pisałem już nie raz, ale również Uptown XO konsekwentnie dostarcza nam swoją nową muzykę.

Dziś mamy dla was nowy teledysk rapera zatytułowany "Occupy DC" oparty na bardzo ciekawym patencie.


Brat Mauzone z klasycznego już serialu The Wire zwykł żartować, że najbardziej niebezpieczną rzeczą w Ameryce jest "czarnuch z kartą biblioteczną". Ralph Lorenzo z CLCTV zinterpretował to powiedzonko dosłownie budując obraz ukazujący jakby to było, gdyby wiedza faktycznie była najbardziej niebezpieczna. Czarno-białe, klimatyczne video jest tak ciekawe, że wręcz spycha sam kawałek na drugi plan.

Inaczej jest w przypadku niedawnego "Errybody", które również znajdziecie pod spodem. Na potężnym bicie AB, XO pojechał kawałek ze swoją przebojowością i mocą. Klip z kolei jest bardzo prosty. Może za trzecim razem uda się to połączyć i zrobić coś na miarę "F.R.N.O."?

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>