Pyskaty "Nie Ma Róży Bez Kolców" - pierwszy singiel z "Pasji"!Prezentujemy Wam pierwszy singiel z nowego albumu "Pasja" warszawskiego weterana Pyskatego. Utwór "Nie Ma Róży Bez Kolców" został wyprodukowany przez naszego producenta roku, czyli Bob Aira, a cuty są autorstwa DJ'a Medyka. Premiera całego wydawnictwa już 22 czerwca!


Anonim
Jest git (fajny bit, dobra nawijka, ciut męczące flow) - czekam na kolejny singiel (w ciemno nie kupię).
Tristis
Jest git (fajny bit, dobra nawijka, ciut męczące flow) - czekam na kolejny singiel (w ciemno nie kupię) [2] Mega cuty jak dla mnie.
Z
"Ten wie, tamten wie, tylko ja nie wiem" - Mędrcy z kosmosu?
Anonim
kobieta jako muzyka to juz troche meczacy patent, ale slucha sie bardzo fajne, mega bit, spokojny pysk tez fajnie leci
Anonim
na +
Anonim
W ciemno może nie kupię, ale zainteresował mnie tym singlem Pyskaty. Więcej takich na płycie i ma moje pieniądze:P Bob Air bit prze kozak!
Cukier Królewski
Cuty mega! Kawałek bez szału, kobieta jako muzyka to juz troche meczacy patent [2]
JaWiemCo
BobAir najlepszym polskim producentem jest aktualnie. A Pysk? Jakoś się na tym nie skupiałem
Korzyn
Genialny jest ten singiel. Pysk jak mogłeś mówić że ta płyta się nie spodoba ? :), mega follow up'y ODDAWAĆ SLIZG KURWY.
Grochu.
Kawałek jak dla mnie spoko, fajny bit ktoś już wcześniej wspomniał o flow podzielam opinię na ten temat ; ) i pamiętajcie że wszystko ma dwa znaczenia. Peace
GAGAGAGAGA
KURWY JEBANE CO UKRADŁY ŚLIZG ODNAJDĘ!
kameleon
Klimat bitu jak z 834 brakuje takich bitów prostych ale mistrzów :)
Anonim
faktycznie patent na numer gdzie kobieta to muzyka jest dość wtórny bit dużo nadrabia bo ostatnio mało wychodzi w takim stylu produkcji, pyskaty wypadł na plus i nie męczy takim modulowaniem głosu na siłę.
riki
bobair co za bit:D
philips
wtórnosc tego kawałka jest mega, infantylnosc, zero oryginalnosci plus najbardziej meczoca maniera we flow jaka od dawno slyszalem aha jeszcze bardzo stylowy i oryginalny bit, szkoda ze noon i nikt po nim takich nie robil, jednym slowem polski rap zjada swoj ogon
compton
troche dziwne flow dał, jedzie mi troche tedem ale to tylko moje odczucia :P
Anonim
a ja sie nie zdziwie, jak cały koncept albumu będzie oparty na tym patencie z kobietą. Ciekawe, co ten Pysk wymyślił, singiel dupy nie urywa, ale słaby tez na pewno nie jest.
Anonim
bardzo, bardzo średnie, tematyka bez której wiekszośc raperów nie potrafię się obejść, na dodatek podana w tak przeruchanej na wszystkie strony formie (bo ile jeszcze będzie kawałków o muzyce jako kobiecie?). Od Pyskatego oczekiwałem dużo więcej
onimusha
Przecież pysk nie nawija tutaj o kobiecie...
Anonim
może ktoś podać numery, z których są cuty?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>