HuczuHucz "Wszystko" (Wyskocz Do Tego #27) + Gedz, Joda, Yo Crew Szoł, Ematei Duch, Nie Dla Wszystkich/HipoToniA WIWP, Generacja Lunatyków, Eskaubei (W.D.T.)W 27. odcinku cyklu Wyskocz Do Tego zobrazowany został utwór "Wszystko" HuczuHucza, który wyprodukował WMA. Poniżej prezentujemy także odcinki od 21 do 26.Anonim
Sodówa odjebała, wkurwienie wypisane na twarzy. Zamiast pokazaniem skillsów uciszyć tłum swoich przeciwników to huczu wylewa żale. Nie podoba mi się, zawiodłem się.
Do Zyzio
beka jest co nie
Anonim
W ogóle co to za raperzy, no kurwa co to za łajno. To nawet nie jest śmieszne. Żałosne teksty, jeszcze żeby jakoś je nawijali świeżo. Banda cwaniaczków a z rapem mają gówno wspólnego. Już nie można na to patrzeć, ale się po prostu nie da być obojętnym, jak Bonusy mają miliony wyświetleń. Jedynie u Eskaubei czuć jakąkolwiek zajawkę.
lbn
@Zyzio; zalilby sie gdyby chcial uciszac przeciwnikow, jak to robi teraz prawie kazdy. a tak jest soba, nie pie*doli sie, nawija o tym co reszta balaby sie nawinac. hucz, jak to czytasz, dzieki za "placz", wiesz kto.
gość
Przyznam ze po pierwszym miałem dość ale przez komentarz Niuskul-a przesłuchałem też Eskaubei i... bez rewelacji, nie są to zwrotki na takim poziomie jak gościnne udziały W.E.N.A. (Maria Joanna) czy VNM (jadę z tematem)na płytach Szybkiego Szmalu, od których zacząłem jarać się 2 w.w. panami, czy chociaż nieco świeższa krew jak Bisz czy Sitek(nie zaprzeczysz - po tym kawalku mam go uważnie na oku)
Anonim
gedz czemu ten chłopak robi taką biede mając taki potencjał
psychofan bisza
cześć, to ja. Może nie wiecie, ale jestem psychofanem Bisza. Nie zmienia to faktu, że Gedz tu dał spoczko kawałek, na luzie całkem całkem. elosz
Anonim
"przesłuchałem też Eskaubei i... bez rewelacji, nie są to zwrotki na takim poziomie jak gościnne udziały W.E.N.A. (Maria Joanna) czy VNM (jadę z tematem)na płytach Szybkiego Szmalu, od których zacząłem jarać się 2 w.w. panami" Co ma piernik do wiatraka?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>