BJ The Chicago Kid feat. Kendrick Lamar "The World Is A Ghetto" (Prod. by Battlecat) - nowy numer!BJ The Chicago Kid to chłopak obdarzony naprawdę nieprzeciętnym talentem. Z wokalem tego młodego artysty zetknąłem się do raz pierwszy przy okazji premiery singla ekipy Dubb Union ("Western Union") i zrobił ma mnie naprawdę duże wrażenie. Dzisiaj jest on bez wątpienia jednym z moich ulubionych nowych "hookmanów" a niektórzy nazywają go już drugim D'Angelo i wróżą karierę solową na poziomie Bilala.

Ja, póki co nie będę stawiał takich śmiałych tez ale jeśli BJ będzie się rozwijał w takim tempie to kto wie, bo świetnego głosu i wszechstronności na mikrofonie z pewnością nie można mu odmówić...
21 lutego ukazał się jego oficjalny debiut - "Pineapple Now-Laters". Płyta dostępna niestety jedynie na iTunes zawiera 18 kompozycji, oscylujących brzmieniowo wokół nowoczesnego soulu, chociaż słychać też wpływ takich kultowych postaci jak Marvin Gaye czy Stevie Wonder.
Produkcją kawałków zajęli się m.in. Soundwave, 1500 Or Nothin' oraz DJ Battlecat, spod którego ręki wyszedł bezapelacyjnie najlepszy numer na krążku i jeden z kandydatów do miana utworu roku!

"The World Is A Ghetto"
wywołał niemały ale w pełni zasłużony szum w internecie i nie ma się czemu dziwić - brzmi po prostu świetnie! BC Powda po raz kolejny udowadnia, że wciąż potrafi na zawołanie wysmażyć mistrzowską produkcję, Kendrick Lamar gościnnym występem tylko potwierdza że przyszłość na zachodzie i nie tylko należy do niego a genialny wokal gospodarza sprawia, że suma sumarum otrzymujemy murowany hit, który z czystym sercem polecam przesłuchać każdemu - bez względu na upodobania muzyczne.Krasow
Słyszałem już kilka tygodni temu, świetne, muszę dodać tą płytę do kolejki.
kmn
wy to macie zapłon....
xyz
Jeżli ziomki nadały mu ksywę BJ to gratsy:) Szacun na dzielni
Anonim
Kolejna płytka do sprawdzenia. A Battlecat jak zwykle na swoim poziomie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>