Slum Village wróci z nowym albumem?

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2012-02-09 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)
Czasem mam wrażenie, że T3 ze Slum Village, chyba rozbił lustro i trwa jego siedem lat nieszczęścia. Najpierw grupa straciła jednego z członków założycieli czyli Dillę, potem drugiego czyli Baatina, potem odszedł jeszcze Elzhi, a rozstanie nie odbyło się chyba w najlepszej atmosferze... Przed premierą ostatniego "Villa Manifesto" T3 mówił, że będzie to ostatni album Slum Village. Chyba jednak zmienił zdanie.

No dobra... Ale jak niby ma zamiar pociągnąć on legendę skoro nawet z ostatniej składu grupy został on sam? Pojawiły się jednak dwie postaci, które mogę mu pomóc. I nie są to byle jakie postacie.

Pierwszą z nich jest Young RJ - ex-członek ekipy producenckiej BR Gunna, którą tworzył do spóły z Black Milkiem. RJ pracował już z SV przy wielu produkcjach, a teraz staje się oficjalnym członkiem zespołu. Drugim kompanem, ma być Illa J - rapujący brat J Dilli, którego na pewno pamiętacie ze świetnie przyjętego "Yancey Brothers". Kolejną pozycją wydawniczą SV ma być kontynuacja legendarnej dla niektórych serii "Fantastic". Więcej możecie dowiedzieć się z wywiadu, którego trójka udzieliła HipHopDX - klik.


Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>