DJ Kay Slay "60 Second Assassins" (feat. Busta Rhymes, Layzie Bone, Twista, Jaz-O) - teledyskNa takie kawałki zawsze reaguje wybuchem radości! W końcu nieczęsto zdarza się, że w jednym numerze obok siebie nawijają Busta Rhymes, Twista, Layzie Bone oraz... Jaz-O! Szkoda tylko, że brak tu np. Tech N9ne'a lub Tonedeffa. Ale i tak poziom jest nieprawdopodobnie wysoki. Nareszcie nakręcono do niego teledysk. Sprawdzajcie. Start!


reklama
Anonim
Nie spodziewałem się teledysku do tego numeru. Żałuję, że obejrzałem bo jest najgorszy, mimo to kawałkiem jaram się strasznie.
SkazanyNaInstynkt
Nie no kurwa, miazga :D nie wiem dlaczego tego wcześniej nie słyszałem ? a na teledysk patrzę z przymrużeniem oka.. bardziej taki zajawkowy ;) No i popieram autora newsa... Techa brakuje.
Anonim
yeaaaaaah w końcu ktoś nagłośnił w polsce ten kawałek!!! busta pokazał co znaczy szybka nawijka!!!! szkoda tylko że nie ma krayzie bone'a, dla mnie kolo ma drugie miejsce jako najszybszego rapera ale przy tym ma o wiele bardziej ciekawsze brzmieniowo i melodycznie flow niż nr 1 czyli busta. tak czy siak rozpierdol.
Anonim
no że ja pierd.... sorry nie zauważyłem info o wczesniejszym newsie o samym (bez klipu) kawałku:/ co nie zmienia faktu że reszte podtrzymuje a tym bardziej że kawałek rozpierdol.
Anonim
M-I-S-T-R-Z-O-S-T-W-O!!
grk4life
akurat w tym kawalku jest w miare wyrownany poziom i naprawde pierwszy raz od bardzo dawna ktos przycmil buste nea feacie (naprawde szacunek twista i jaz-o). dla zajawkowiczow - znacie to? (tak wlasnie najczesciej busta zjadal wszystkich): http://www.youtube.com/watch?v=shJUeIr9TDk
aaghrzzzzzz
Jaz-O (mistrz) brakowało mi od dłuższego czasu, kawałek dobry choć zamiast Layzie bardziej wolałbym usłuszeć Krayzie.
vlg
Insanity. Mnie tam LAyzie Bone nie przeszkadza, zawsze lubiłem go najbardziej z BTNH. Busta i Jaz-O świetnie, nie spodziewałem się, że nowojorczycy zostawią midwest chopperów w tyle, a chyba tak się stało tym razem.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>