Video Dnia: Tłusty Kot & DJ Bidi "Najebany Crew"

dodano: 2012-01-11 23:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 19)


Tłusty Kot & DJ Bidi - Najebany Crew (2012)

Dlaczego: "Ładuj, odpal, wjeżdża kolejna bomba, ładowanie rąk nie brudzi, tak to wygląda". Melanżowy hymn prosto ze Stolicy doczekał się koncertowo-melanżowego zobrazowania, w którym znajdziemy ujęcia m.in. z dobrze znanego kempowego pola.


Anonim
"NajebanyCrew, to najpopularniejsza ekipa melanżowa w Polsce. Zrzesza ona osoby, których pasją jest ładowanie napojów wysokoprocentowych, na eventach związanych z kulturą Hip-Hop." Właśnie wielka szkoda, że ładują te napoje na eventach związanych z kulturą Hip-Hop. Stanie taki jeden z drugim obok Ciebie i pieprzą świetną atmosferę koncertu. A, co do kawałka... Świetna treść, świetny przekaz. Jestem pod ogromnym wrażeniem ich liryki.
ktp
Ze wszystkich stron był juz ugryziony ten sampel ;)
morda
dooobrze, bit prze kozak, nawet jesli sampel przeruchany to przeruchany najlepiej ;) 5
Poeta
Czy ty tez tak masz, ze jak lejesz do muszli Sprawdzasz jaki masz stan, ile jestes w stanie oproznic :D
gfags
no wlasnie skad moge znac ten sampel np ?
paaaaz
z hi fi bandy,między prawdą a betonem :P
sampel
sampel oprócz hifi był jeszcze u łódzkich raperów: patyka "powstań" i uśpione miasto "jest nas trzech" i gdzieś jeszcze chyba, ale nie pamiętam dokładnie
Stoner
Może przez to chłopaki, że tyle pijecie jesteście tak słabi? Ten pierwszy to asłuchalny kompletnie jest. Za bardzo nie wie co to rym i rytm. Bez hate'ingu przestancie pić i zacznijcie lepiej rapować, bo nie wiem czym sie tu szczycić.
Bimbaj
@Stoner Twój komentarz jest tak głupi że to mała głowa. Słabi? Dobry numer, lajtowy, melanżowy wesoły. A zarzuty o brak rytmu i rymu - beka!
Anonim
chujowe kiedyś, chujowe wciąż. Ale wiadomo, warszawskie cieniaki ostro overhyped. zalana warszawa...
Timron  z tym drugim typem
Bimbaj , podaj jakieś wyznaczniki przesłanki według których to dla Ciebie dobre, "głupi"
fiz
slaby rap, bit buja
Stoner
@Bimbaj Lajt, melanż i wesołość nie sprawi, że nagle przybędzie im flow, techniki i to będzie dobry rap. Nie spinaj się jak baranie jądra, bo to Ty wyszedłeś na głupca dla którego wystarczy nawinąć o wódeczce i jest cacy. Posłuchasz więcej rapu, dostrzeżesz co to flow, którego chłopakom brak na razie. Może kiedyś będą lepsi, obecnie poziom - okręgówka.
Bob
@Stoner Zapewne przesłuchałeś tylko ten kawałek z teledysku, polecam przesłuchać całą płyte Tłusty kot - "The Rapy" potem wydawać takie opinie. Polecam szczególnie ten kawałek http://www.youtube.com/watch?v=0PSGgkX_nRA
typ
co do tego kawałka to tak - bit kozak, refren całkiem buja, zwrotki słabiutkie
Ojciec Mateusz
Skończcie z rapem. Powiadam wam. Nie potraficie i potrafić już nie będziecie albowiem jest to kwestia talentu, którego nie macie. Trzy zdrowaśki, puk, puk.
morda
forumowcy na melanż a nie mądrości z dupy
grimor
Nie rozumiem co chcieli udowodnić tym kawałkiem, bardzo przeciętnie i bardzo wtórnie.
Stoner
@Bob Przesłuchałem. Kawałek ogólnie spoko, bit kozak, ale dalej podtrzymuje, że ten pierwszy z tego teledysku (nie znam ksywy) jest strasznie marny (delikatnie mówiąc), ten drugi całkiem ładnie poleciał - mogą być ludzie/rapery z ziomka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>