Video Dnia: Trae The Truth feat. Mystikal, Tech N9ne, Brian Angel "All I Know"Trae The Truth feat. Mystikal, Tech N9ne, Brian Angel - All I Know (2011)

Dlaczego: Trae, Mystikal, Tecca Nina... Trzech takich stylowców i tytanów flow w jednym numerze, do tego przyprawionym żywymi gitarami. To nie może być słabe - i "all i know" w tym wypadku to że na pewno nie jest.


maciej z południ
total. z jakiej okazji zrobili to video? trae coś nowego puszcza?
przekozak
tylko coś mi u techa powera brakuje... :D ale i tak zgnietli cały ten popkillerowy śmietink
LNTK
Tech świetnie się odnajduje w rockowych klimatach, nie mogę się doczekać aż wyjdzie Kabosh. A Mystikal rozwalił mnie wokalnie i tym co świruje na teledysku, polewkowy typ :D
dupek
Mystikal mega pozytywnie. Tecca troche średnio mi przypadł jesli chodzi o flow ale i tak jest zacnie. Wie ktoś z jakiego to projektu?
bigW
Tech wchodzi tak pewnie, że z czystym sumieniem mogę go uznać za jednego z moich ulubionych raperów obok Cube'a, Ice-T, 2Paca, Eminema, Rakima, KRS-One i innych pieprzonych MCs i równie pieprzonych rapowych ekip których nie da sie tu zmieścić w jednym komentarzu.
do bigW
pojebany jakis jestes ogolnie
Anonim
Moim skromnym zdaniem ten bit coś tu nie gra :D kawałek ratuje to że lecą eleganckie zwrotki, nie wiem dlaczego ale jakoś ostatnio producenci zza oceanu mało się starają, jestem pewny że paru polskich chociażby producentów zrobiło by to lepiej :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>