Medium "Stawiam muzykę ponad całą otoczkę" - videowywiad

video
dodano: 2011-12-25 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 35)

Na zakończenie naszego tygodnia z Medium mamy dla was obszerny i treściwy wywiad, przeprowadzony w przedświątecznej atmosferze w warszawskim hotelu Etap. A w nim o wielu przeróżnych kwestiach, od odbioru płyty po rozwój duchowy.
Jak Medium czuje się w rodzinie Asfalt Records? Czy jest zadowolony z odbioru "Teorii Równoległych Wszechświatów"? Czy nie bał się, że przy natłoku premier i pokoleniu słuchania "skipowego", pobieżnego płyta wymagająca od słuchacza wiele uwagi przejdzie niezauważona? Czy wejście na legalny szczebel zmieniło trochę bezkompromisowe podejście Medium do mediów? Czy można powiedzieć, że kielecka scena obecnie odżywa?

Czy po nagraniu "Teorii..." Medium uznał, że to jest ten moment, by wejść na legalny poziom? Jak z perspektywy czasu Medium odniesie się do uwag, że "Alternatywne Źródło Energii" było zbyt przeładowane techniką, która odciągała uwagę od treści? Czy "Dzielnica uNYsłu" ma być wyrazem zajawki Mediuma nowojorskim rapem, czy także klimatem samego miasta? Jak Medium wytłumaczy wers "Znaleźć Boga w słowach, odejść póki czuwa/ Zanim stracisz ducha, kurwa Magik to rozumiał"? Czego można spodziewać się po kolejnej płycie?

Rozmawiał: Mateusz Natali
Zdjęcia/Montaż: Maciej CzuchraniukTagi: 

Anonim
myslałem że recenzja będzie na zakończenie tygodnia z Medium. I co z recenzją Piha i wywiadem z nim?
Zbyszek
sam se zrób
jdr
szacun Med, jesteś przewariatem i niech to się nie zmieni
eS
Suuuper. czekałem na ten wywiad.
boś sie spocił i temu
ogarnięty koleś w chuj szacuneczek menciu
eS
ps. Czekam na rzetelną recenzję z niecierpliwością tej.
adam gaździński
Medium - raper, autor dwóch (mocno średnich płyt) z czego pierwsza bez polotu, przebajerowana dosyć średnią (podwójne rymy to już kunszt dla autora) techniką kosztem treści, druga prze-filozofowana jak na autora o nienajwiększych umysłowych możliwościach - co widać w każdym wywiadzie. Gimbo gówno
alicja siudak
adamie, trzech płyt, nie dwóch. jeszcze pierwsza - 'seans spirytystyczny', może zmieni Twoje zdanie. a może nie. w końcu to TYLKO Twoje zdanie.
xCrx
Ogry Peji wszedzie...(szanuje Ryska za muzyke, oceniam fanow). Mowa o Adamie.
tomek
@adam g. Wszystko się zgadza, ale jak w takim razie nazwiesz Eldoke czy Ostrowskiego ? Tak naprawdę, to skromny, fajny człowiek, a Ty zgrywasz oświeconego ;) Do tego wydał jedną z lepszych płyt w tym roku (muzycznie najlepszą ?). Pozdro
Anonim
niesamowity koleś, tak trzymać MED!
Anonim
świetna płyta
adam gaździński
@tomek Ja po prostu nie rozumiem zachwytów nad tą płytą i tyle. Owszem jest dobra pod względem producenckim ale ta maniera oświeconego-erudyty kompletnie do mnie nie trafia. Jakieś slogany "atomy, wielki wybuch" i te bzdury, które mówi od 19 minuty wyglądają jakby dopisał rymy do wywodów z książek Hawkinga których i tak nie zrozumiał. I tyle. Do mnie nie trafia, naciągane i kiepskie. Pozdro
ja
troche nudny ten medium w wywiadach, szczegolnie w porównaniu do swojej super przekombinowanej plyty
p-ń
I znowu to polskie gadanie. Krytycy są niepotrzebni bo gdyby każdy postępował wg. ich ideałów to mielibyśmy pięćdziesięciu tych samych artystów. Powinniśmy się cieszyć że jest różnorodność na polskiej scenie. Każdy powinien się jarać muzyką którą lubi, a jeśli jakiś rodzaj muzyki mu nie odpowiada to poprostu niech ją wyrzuci>proste>JARAĆ SIĘ!;)
Sarius
ROCZNICA ŚMIERCI MAGIKA ROCZNICA ŚMIERCI MAGIKA ROCZNICA ŚMIERCI MAGIKA ROCZNICA ŚMIERCI MAGIKA ROCZNICA ŚMIERCI MAGIKA
xCrx
Podbijam p-ń, macie poza tym felieton na stronie popkillera poczytajcie bo jest tam duzo o was.
xxa
adam gaździński - człowiek, który zgłębił fizykę/fizykę kwantową. nie szczekaj i sluchaj plyty. dla mnie plyta prze-arcy-kozak i tyle, pozdro
dwdw
Przekombinowana, a może dla ciebie za trudna?
Anonim
Adam G. hejterom dziękujemy. Rozumiem konstruktywną krytykę bez jechania po artyście w stylu gimbo-gówno. A nie hejty od ograniczonych. Nie jest przefilozofowana, stoi na b. wysokim poziomie merytorycznym, niesie konkretne przesłanie przedstawione w mega-ciekawy sposób. Wymaga wielu przesłuchań, może dla Ciebie zbyt wielu żebyś to skumał nie słuchając tego non-stop przez pół życia?
Anonim
Ile Medium ma lat? ;D
Bla bla
26 ;))
Jawor
Adam G. Po pierwsze: płytka nazywa się "teoria równoległych wszechświatów" więc fajnie że nawiązyje do tego a nie jak teraz wiekszość zwykła robić, tytuł sobie, utwór sobie i nie wiadomo o co kaman. Po drugie: utwory mają przekaz złożony w płasz przenośni i nawiązań.... posieć dłuzej, pozdro;) Dla mnie typek na poziomie, czekam na nastepne propozycje od niego:)
prostuj sie
^ nazywac sie, to moze kurwa sklep, a plyta NOSI TYTUL.
p-ń
@prostuj sie ????
jawor
Jak zwał tak zwał, a poza tym.... co to "kurwa sklep"?
Jawor
Wabi się, może być?
jawor
Poza tym dołączam plik ze słownika PWN poprawnej polszczyzny:tytuł 1. Więc "tytuł" to "nzawa" jeśli chcemy być dokładni. Może nie brzmi ładnie, ale błedu nie popełniłem;) Pozdro:D
bebebe
Płyta dobra, ale bez przesady że prze-kurwa-japierdole-kozak-mega-artystyczny. Po prostu dobra płyta na dobrym poziomie, a gadki typu "najlepsza płyta roku" czy "muzycznie najlepsza" jest dla mnie śmieszna, bo skoro mamy cieszyć się tą różnorodnością o której ktoś mówił to nie można oceniać tych różnorodności jedną kategorią. Mam nadzieje że poziom Medium się przynajmniej utrzyma, bo daje rade chłopak. Płyta w niektórych momentach przekombinowana, ale generalnie spoko.
I'am
@xCrx z skąd wiesz że to fan Ryśka ? ;]

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>