Jan Wyga "Comeback czyli tak naprawdę debiut" - videowywiad

video
dodano: 2011-10-21 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

Każdy kto słuchał wczorajszej audycji Dużego Pe i Rudego w Czwórce wie już doskonale, że pod ksywą Jan Wyga ukrywał się nie kto inny jak Jasiek Gajdowicz z łódzkiego składu Afront. Aktywny w rap-grze od trzynastu lat wariat ma na koncie zwrotki, które dla wielu stanowiły zupełnie nowy punkt do patrzenia na polski rap. Jego forma w singlowym "Serce, Rozum, Głos" potwierdza, że to jeszcze nie koniec.

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność dorwać i dokładnie przepytać Janka w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na nasz videowywiad.

A rozmawialiśmy o samym maxisinglu, jego obsadzie, realizacji i procesie powstawania, ale nie tylko. Wszyscy, którzy są ciekawi tego co dzieje się z tworzonym z Ostrym i Kasem LWC, zapowiadanym od nie-wiadomo-kiedy afrontowym "ADHD", zastanawiający się czy możemy spodziewać się kolejnych zwrotek Janka na bitach Metro, kiedy możemy spodziewać się kolejnego Bakflipa i wiele wiele więcej. Zapraszamy na rozmowę z ulubionym raperem waszych ulubionych raperów!

 

Tagi: 

reklama
terefetre
Co to za bluza którą ma Jasiu na sobie?
zxc
ta bluza to B3
Anonim
Strzelam, że jakaś firmy B3 ;)
ja
Kto to jest?Gwiazda jakas?
Natalia
,,...bo chcę byś słyszał flavour, a nie patrzył na ubrania''
Tong Po
Janek zawsze grube rapsy.Zawsze rozpierdalała mnie zwrotka Kas'a w numerze "Wuajaż" - "Moje miasto jest nałogiem który pożera mi zdrowie albowiem truje mnie smogiem..."
gdsgd
Typ warty uwagi chociaż nie wyróżnia się zbytnio.
Anonim
czy ta książka jest jeszcze gdziekolwiek dostępna?
sdwdw
Od dawna czekałem na coś od Afrontów. "Świeży powiew jest potrzebny, jak najszybciej. To chujowe powietrze ze sceny zapierdala kiblem"!
dww
*Podbijam jabola, z tego co wiem to kiedyś była na allegro, i żałuję, że jej wtedy nie kupiłem. Może ktoś wie gdzie ją można jeszcze dostać? Afront zawsze na propsie, czekam na nowy materiał.
hatsnare
o jakiej płycie mowa że była nie doceniona przez słuchaczy rapu ???
Anonim
raz dwa trzy próba avatara

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>