JWP, WSZ, Praktik i wielu innych na żywo dla Filipa "Batmana" Dymkowskiego

Większość mieszkańców Warszawy i nie tylko mogło natknąć się pod koniec sierpnia na smutną informacje o zaginięciu Filipa "Batmana" Dymkowskiego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Mimo upływu czasu rodzina i przyjaciele Batmana nie poddają się, następnym działaniem mającym pomóc w poszukiwaniach jest charytatywny koncert "Pomóż znaleźć Filipa".
Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów dobrej muzyki, którym nie jest obojętny ludzki los, już w najbliższy piątek, 21 października, do Balsamu w Fortach Mokotów, Racławicka 99. Impreza zacznie się o 21, wjazd będzie kosztował 20 złotych.

Reprezentantami rapowej sceny będą składy JWP i BC oraz Wujek Samo Zło, a relaksująco-energetyzujący reggae'owy klimat zapewnią nam członkowie soundsystemu SingleDread. Za deckami odpowiedzialni za muzykę na imprezie będą Praktik, Risky & Dook oraz Tisztelet Soundsystem.

Dla samej muzyki warto wyłuskać 20 zlotych w ten piątek, a co dopiero, jeśli cel jest szczytny. Przyjdźcie i pomóżcie odnaleźć Filipa!

Obserwujcie stronę wydarzenia, ponieważ wykonawców może tylko przybyć.

groźny niedźwiedź
inicjatywa jak najbardziej super, ale w jaki sposób mamy go odnaleźć NA KONCERCIE DO KURWY NĘDZY ?
Anonim
nie masz odnaleźć, ale masz pomóc. poszukiwania zaginionej osoby wymagają nakładów finansowych i czasowych, a dodatkowo czas to pieniądz... więc płacąc 20 złotych opłacasz 1-2 roboczogodziny osób poszukujących. wystarczy się chwilę zastanowić, niedźwiadku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>