Tusz Na Rękach "Uwolnić Umysł" - odsłuch całości

dodano: 2011-10-13 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)
"Uwolnić Umysł" czyli najnowszy materiał najstarszego z naszych Młodych Wilków ujrzał światło dzienne parę dni temu i wciąż możecie zamawiać go za pośrednictwem popkillerowego sklepu.

Teraz wychodząc naprzeciw dzisiejszym realiom Tusz Na Rękach postanowił udostępnić cały album do darmowego odsłuchania, byście mogli zapoznać się z nim przed ewentualnym zakupem.

Tracklista:
1.Wracam do Miejsca Startu (prod. Szatt)
2.Masz Wiadomość (prod. Szatt)
3.Dzień Niepodległości (prod. Szatt)
4.Coś z Niczego (prod. Nowok)
5.Na Końcach Twych Rzęs feat. Marta Wólczyńska (prod. Me?How?)
6.Uwolnić Umysł feat. Oxon (prod. Szatt)
7.Wampir (prod. Szatt)
8.Ona (prod. Nowok)
9.AAO feat. Bek-On (prod. Szatt)
10.Litery vs Cyfry (prod. Szatt, cuty Dj Ace)


krisz
Tak sie zastanawiałem co mi przypomina ta okładka no i już wiem o co chodziło. Podobną nieco okładke miało The Prodigy płyta 'Music For The Gilted Generation' Zajebista płytka sprzed 17 lat. Polecam.
EL DO U DO F DO A
Zupełnie nie pasuje mi na tych bitach.. Przyznam, że przesłuchałem tylko urywki, ale po prostu nie mam ochoty słuchać więcej, więc co do warstwy lirycznej się nie wypowiadam. Get Fejm Or Die Tryin jest za to jedną z moich ulubionych Polskich rap płyt, głownie jednak ze względu na bity, na których Tusz o niebo lepiej brzmi, ogółem Voskovy mega robotę odwalił!
Anonim
Słysząc pierwszy raz 'Get fejm... ' zajarałem się Tuszem i płytą tak , że słuchałem jej codziennie przez długi okres . Poźniejsze produkcje jakoś już nie dały mi takiego kopa . Tusz stał się dla mnie hmm montonny ? . Sprawdzam jego płyty ale to już nie ten sam ogień . @EL DO U DO F DO A Voskovy to dwie osoby .
TA MORDA
TA MORDA WYGLADA JAK MORDA FU

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>