Cappadonna "The Pilgrimage" - tracklista

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-12 17:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 2)
Od premiery albumu "The Pillage" rapera, znanego wszystkim fanom ekipy Wu-Tang Clan jako Cappadonna, minęło już ponad 13 lat. Od tamtego czasu mc ten wydał jeszcze 4 inne albumy, z czego żaden z nich nie odniósł tak dużego sukcesu jak debiut.
Piąty solowy longplay reprezentanta Staten Island planowany jest już na listopad!

"The Pilgrimage" ukaże się oficjalnie 15-ego dnia przyszłego miesiąca. Produkcja ta zostanie wydana nakładem wytwórni Fat Beats Records. Sam autor tego projektu stwierdził, iż jego piąty LP ma być powrotem do stylu z lat 90.-tych.
Znamy już oficjalną tracklistę nadchodzącego albumu Cappadonny. Jego gośćmi będą m.in.: Inspectah Deck, Solomon Childs oraz Killa Black.

Tracklista:
1. A-Alike B-Alike C-Alike
2. Dart Imports
3. Energy Guard
4. Hoody Hoodpecker feat. Matlock, Killa Black
5. Good Wine feat. Chedda Bang
6. Put God First feat. Solomon Childs, Inspectah Deck
7. Hold On
8. Honey's Look Good feat. Inspectah Deck
9. For You feat. Killa Black
10. Friendemies feat. Chedda Bang
11. Can't Believe It's Him
12. Cuban Link Kings
13. Trials & Tribulations feat. Killa Black, Elite

Anonim
udany miał tylko debiut wszystkie następne albumy są przeważnie na średnim poziomie ktory czasem zachacza o mierność. nie wiem dlaczego ma nastapic nagła zmiana, ale i tak sprawdze z samego szacunku dla ekipy wu.
Anonim
widzę, że napisaliscie w o tym opisie to może dodam jeszcze jedno. myślę, że ten album nie bedzie tak mocno udany jak debiut bo to chyba jest celem cappadonny. na pierwszej płytce miał silne wsparcie ekipy czyli rza (chyba połowe płytki wyprodukował) na featach metha, raekwona (chodź on chyba udzielał się też na pozniejszych płytkach ale dokladnie nie pamietam ile razy), u-goda, ghostface killah. myśle że to silne wsparcie od ziomkow z ekipy zadecydowało że debiut cappadonny był bardzo udany, a ten album... chyba nie bedzie porywający ale liczę na miłe zaskoczenie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>