Trae feat. Z-Ro "No Help" (Diggin In The Videos #177)

Trae i Z-Ro od zawsze dogadują się świetnie a ich muzyczne drogi krzyżują się wyjątkowo często, przez co wielu uważa ich za stały rapowy duet. Screwed Up Click, Guerilla Maab, potem A.B.N. - wciąż razem.

Kariera Trae'a rozpoczęła się na dobre od featuringu na "Look What You Did To Me", również do Rap-A-Lot dołączył jako drugi z nich, w roku 2006, na płytę "Restless" zapraszając rzecz jasna Z-Ro. Za kontraktem poszła ogólnonarodowa promocja, spory sukces krążka, wypuszczenie hiciora z prawdziwego zdarzenia w postaci "No Help"... Dziwi was, że i w tym numerze usłyszymy Z-Ro?

To właśnie od niego zaczniemy nasz tydzień, bowiem poza sukcesem jest to numer dobrze pokazujący możliwości Mo City Dona. Na wolnym, chilloutowym bicie "siadł" pewnym, szybkim flow, które w refrenie zmienia się w lekki, refleksyjny wokal przyprawiony świetnym feelingiem. Przykład na to, jak zrobić hit na który nawet korzenni fani nie będą w stanie kręcić nosem.


reklama
Maco
Ten teledysk wygląda jakby Ro nie żył, bo puszczają tylko jakieś archiwalne materiały z nim ;D Ale kawałek dobry...
Anonim
ale kozaaak!
Anonim
Uhuuuh! Mistrz Nowa płyta też wymiata :D Mam nadzieję, że ładnie obsadzicie newsami i wszelakimi artykułami ten tydzień;) Big-Up!
maciej z południa
KLASYG W OPÓR
Anonim
mrauuu zajebiste ;->
p do n
mistrz!!!
ZNAWCA
trackjest też na 2giej plycie ABNu. 1 z miliona trackow z usa, ktorego poziomu nawet nie probuja gonic polscy raperzy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>