Heltah Skeltah - pierwszy polski videowywiad [Z Archiwum "S"]


Sean Price, Rockness Da Monstah - każdy z nich to wyrazista osobowość, świetny pełnokrwisty MC i autor wielu klasycznych zwrotek. W ramach Heltah Skeltah kontrastując ze sobą, zgrywają się idealnie, tworząc kultowy kolektyw, który na Hip Hop Kempie grał już w 2007 roku. Tym razem do Hradec w ramach projektu Random Axe zawita Sean P a my na przedkoncertową rozgrzewkę mamy dla was odkurzoną i oczekiwaną od dawna videorozmowę ze Splasha 2009!

Dowiecie się o współpracy z O.S.T.R.'em i Returners, najlepszych rapowych głosach, najbliższych planach a także o tym, skąd wziął się klasyczny wers "My shit's proper/ you still suckin my kielbasa". Everything Is Heltah Skeltah!

Sprawdźcie więc kolejny po rozmowie z M.O.P. "unreleased classic" z naszego archiwum...

Rozmawiał: Mateusz Natali
Zdjęcia/Montaż: Jacek Kowalczyk

Heltah Skeltah - videowywiad (Splash Festival 2009, Popkiller.pl)

Tagi: 

zaq
wielkie propsy za te wywiady, czekam na Jeru
Jawor
Props w chuj
Anonim
no właśnie, a co w sumie z Beat Brothers?
SeanPrice
W końcu się doczekałem. Myślę, że Mateusz dał z siebie wszystko i fajnie, nie wyszło najgorzej, piona! Domyślam się, że te wszystkie rozmowy z raperami to spełnianie marzeń i oczywiście to rozumiem i zazdroszczę, lecz fajną sprawą byłoby dogadanie się z Astekiem i prowadzenie wywiadów w składzie Mateusz-Astek, bo w mojej skromnej opinii Daniel jest nudny w cholere, a połóweczka Dwóch Sławów myślę, że by ubarwniała każdy wywiad swoimi skillsami. I tak piona za dobrze odjebaną robote.
omg
zajebista sprawa tak sobie z Królem pogadać
Anonim
Dużo macie takich wywiadów z archiwum ?
dupa
sean price ssie chuja na całej linii. ale i tak propsy
SeanPrice
Vienio lepszy
Anonim
@dupa - hahaha, dzięki za poprawienie humoru. Mateusz daje radę podczas wywiadów, ja sam gdybym był w takiej sytuacji jak on przy MOP, to bym się jąkał jak pojeb... szacunek.
buhahahahahah
a co to kurwa festiwal internetowych krytyków ?? 'dupa' z chuja spadłeś, i gówno widziałeś, skończ te marne prowokacje kajdaniarzu bez wykształcenia, a ty 'Niuskul' wiesz gdzie możesz wypierdalać. tępe gimbusy, wasz pseudo luz jest zabawny jak bangery stachruskiego. nara cioty
Anonim
^ już napisałeś kogo słuchasz więc wjechałeś się wyżyć a opierdoliłeś gałę po same kule, gratuluje.
buhahahahaha
kocham jak usuwacie moje komentarze skurwysyny :D, a ty 'dupa' możesz się wyjebać na kibel z tym swoim pierdzeniem, wytrzyj uszy jak skończyć srać, przestanie jebać gównem na serwerze, frajerze

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>