Skyzoo & !llmind ft. Heltah Skeltah "The Burn Notice" - nowy numer!

Skyzoo to raper, który robi wszystko co może by mnie do siebie zniechęcić, ale ja wciąż sprawdzam jego nagrania. Sam do końca nie wiem dlaczego - rzadko zaskakuje mnie na plus, debiut wokół którego chciał budować atmosferę swojego "opus magnum" nie zostawił w mojej głowie prawie nic... Mgliste wspomnienie o nienajgorszym bicie Just Blaze'a oraz bardzo udanym singlu "Beautifull Decay".

Raper nie ma jednak zamiaru zakładać rąk i rezygnować z prób trafienia do odbiorcy. Kolejnym krokiem będzie kooperacja z producentem, który od dłuższej chwili szuka formy sprzed paru lat.

O tym, że Skyzoo i !llmind złapali wspólną zajawką i mają zamiar ruszyć swoje kariery z miejsca ma świadczyć kolejny wyciek - tym razem w gościnnym udziałem Heltah Skeltah. Pod spodem macie też starszy, a niepublikowany przez nas jeszcze numer z Torae zatytułowany "Barell Brothers". Lekką poprawę widać, przekonany nie jestem nadal, ale z tym albumem dam mu szansę jeszcze raz, bo z jakiegoś powodu wciąż wierzę, że to nie będzie ostatni jego album jaki sprawdzę, bo gość ma swój styl i flow, ale wciąż nie umie wykorzystać tak, jak powinien.PS: Pod spodem jeden z kawałków, które sprawiają, że wciąż mam oko na tego kota i mały prezencik dla tych, którzy czytają nasze artykuły do końca! Nadal jest tu trochę "zaspany", ale flow płynie bardzo, bardzo sympatycznie dla ucha.

ABS
Skyzoo miał zwrotkę żecia na EPMD
ktos
nie taki kot z niego, dla mnie mega, jara mnie sean p w tym kawałku
Kadłub
Nie przepadam zbytnio za Skyzoo ale jednak ma cos w sobie, ze wciaga swoja nawijka. O ile na poprzedni album nie czekalem (a pozytywnie mnie zaskoczyl) to na ten juz czekam od dawna i mam nadzieje, ze sie nie zawiode...
Kalafior
Illmind ma naprawdę swoje dobre momenty (piszę te słowa przed odsłuchem powyższej pozycji:)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>