Rasmentalism "EP" - winylowa dwunastka już jest

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2011-06-01 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)
Po ponad rocznej przerwie do wydawania rapowych winyli wraca ekipa w środowisku kojarzona głównie z czarnymi płytami - JuNouMi Records. Grohu i reszta ostatnio zajęli się swoim nowym projektem UKnowMe, jak się jednak okazuje nie zapomnieli co było na początku. Kolejną produkcją, która ukaże się nakładem labelu jest epka zespołu Rasmentalism, która ma w dobrym stylu przypomnieć fanom o tym, że "Hotel Trzygwiazdkowy" nowy album Rasa i Mentosa już naprawdę niebawem!

Epka ukazała się w ograniczonym nakładzie 500 egzemplarzy i możecie jej już wypatrywać - w SideOne oraz na Asfalt Shopie. Co na niej?


Oprócz numerów zapowiadających nadchodzący album, znajdziemy też exclusive. Jest nim numer z gościnnym udziałem Te-Trisa zatytułowany "To Się Nie Nudzi". Poza tym na dwunastce znajdziecie też numery "Delorean", "Delorean Sequel" i "Kilkaset Kul Od Domu" również w wersjach instrumentalnych. Epka kosztuje 40 złotych.

Następnym winylem wydanym przez JuNouMi, ma być winylowa reedycja ostatniego albumu Projektu Parias. Album będzie dostępny już na początku lipca.

     

 

wdwdw
Nie mam dobrego gramofonu, więc wolę zakupić CD-ka, ale mimo wszystko dobra opcja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>