Pete Rock & Smif-N-Wessun "Monumental" - tracklista

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-18 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 6)
Pan Piotr Skała alias Pete Rock ostatnio stał się wyjątkowo aktywnym staruszkiem. Najpierw projekt z chłopakami z Camp Lo pod nazwą 80 Blocks From Tiffany's, a już 28 czerwca na półki sklepowe ma trafić zapowiadany od jakiegoś czasu projekt ze Smif-N-Wessun.

Jakby nie patrzeć jest to swego rodzaju żywa historia. Po pierwsze dlatego, że album w całości produkowany przez Pete Rocka nie zdarza się codziennie, po drugie dlatego, że jest to pierwsza tak duża współpraca na linii Soul Brother #1 - Boot Camp Click. Jesteście ciekawi kto pojawi się gościnnie?

Gościnnych zwrotek jest sporo, a dobór gości dość różnorodny. Usłyszymy Seana Price'a, Buckshota, Stylesa P, Raekwona, Buna B, Freewaya czy Tylera Woodsa. Wszystko wygląda pięknie, a ja chciałbym zauważyć, że Peter Phillips na 2011 rok zapowiedział już sześć produkcji, które produkuje/współprodukuje. Miejmy nadzieję, że nie odbije się to na ich jakości, bo na papierze projekty z Dogg Pound, Diamondem D, Preemo czy CL Smoothem zapowiadają się więcej niż ciekawie. Tracklista pod spodem.

Tracklista:

01 Monumental f. Tyler Woods & Pete Rock
02 Prevail f. Raekwon
03 That?s Hard f. Sean Price & Styles P
04 Top of the World f. Memphis Bleek
05 Feel Me f. Rock & Bun B
06 Roses f. Freeway
07 Fire
08 This One f. Top Dog & Jahdan Blakkamoore
09 Do It f. Hurricane G
10 Nighttime f. Pete Rock & Buckshot
11 (I?m a) Stand Up Guy f. Black Rob
12 Time To Say

Anonim
Dobrze, że to będzie krótki album (prawdopodobnie, bo nie znamy przecież długości tracków), bo wydawanie obecnie albumów, które trwają godzinę i więcej to samobójstwo. Bardzo rzadko zdarza się, że długie albumy trzymają poziom przez cały czas trwania. Tak w ogóle to czekam na mojego imiennika Piotra Skałę :)
Przemo
hmm dziwne poniewaz na feacie miał też być pharoahe m. moze ktoś bardziej ogarnięty to potwierdzic ?? BĘDZIE PETARDA
omg
tek, steele, sean price i styles p w jednym kawałku = kozak
Anonim
Miał być...nie wiem czemu nie ma Moncha, ale też to zauważyłem, że był wymieniany zaraz obok Raekwona, czy Bun'a B na liście gości. I tak będzie kozak!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>