Canibus i Keith Murray jako UnderGods - tracklista i sampler

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-05-02 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Już za miesiąc (31 maja) do słuchaczy trafi oczekiwane i odwlekane dzieło dwóch mikrofonowych wariatów. Canibus i Murray to nieprzewidywalni stylowcy, dysponujący ciętym flow i nie mniej ciętym językiem.

Czego poza nietuzinkowym tytułem możemy spodziewać się po płycie "In Gods We Trust, Crush Microphones To Dust" wydanej jako UnderGods?

Produkcji od Sermona, Jake One'a czy Shuko a także masy mocnych linijek gospodarzy czy gości takich jak Tech N9ne i Crooked I. Poniżej tył okładki razem z tracklistą oraz 10-minutowy sampler albumu. Czekamy.


pawlik
a Ostry? przecież miał dać bit na tę płytę?
Anonim
Nie przepadam za Canibusem, ale tak patrząc na liste producentów i to, że robi album z Murrayem...sprawdzę z ciekawościa ! a Ostry widocznie dał za słaby beat, skoro go nie wzieli
przemo
Albo numer słabo został nagrany i nie wszedł na płytę.
Anonim
O prosze kawałek z Teccą ;] Jak miło
ABS kurwo
jak ten numer z Teccą ma dwa lata
adiadis
ostry coś w wywiadzie mówił, że to miała być cała płyta robiona przez sermona i on byłby jakby ghostem tam przy jakiejś produkcji, ale może już dobrze nie pamiętam
asd
od akcji z premo i duzo wczesniej nie trawie canibusa
Anonim
Możliwe, ale watpie żeby Sermon potrzebował pomocy Ostrego, tak szczerze ;) Czekam bo zapowiada się fajnie.
hrabia
Akurat miałem okazję rozmawiać na ten temat z Ostrym na zeszłorocznym HipHopKempie. Powiedział że Keith Murray wziął od niego kilka bitów by puścić je Canibusowi bo nagraywali razem wyżej dodany album. Canibus się zajarał i powiedzieli że biorą ale w ostateczności pewnie zmienili zdanie bo jakieś inne im bardziej przypasowały.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>