F.T. (Fuc That) "The Brooklyn Beast" - nowy mixtape

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-04-28 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)
Słuchając sobie starych nagrań Street Smartz, zawsze zastanawiam się jak to możliwe, że taki kocur jak F.T., który w połowie lat 90. kopał dupę większości konkurencji w NYC, nigdy nie zaistniał na dobre w świadomości słuchaczy. Gość, który łączył formę z treścią na poziomie osiągalnym dla garstki, na dodatek mając za sobą szacunek ulic swojego miasta, ostatnio coraz częściej daje o sobie znać.

Niedawno światło dzienne ujrzał jego nowy mixtape zatytułowany "Brooklyn Beast", a na nim numery z takimi graczami jak Fat Joe, M.O.P., Pharoahe Monch, Buckshot, Sean Price. Na produkcji chociażby Alchemist, Just Blaze czy Buckwild.

Nie jest to zupełnie nowy materiał, a przynajmniej nie w całości, ale jako, że oficjalne materiały od F.T. to rzecz niezwykle rzadka, każdy zainteresowany powinien znaleźć tutaj rzeczy, których nie słyszał nigdy wcześniej. Dla przykładu "Metal Thangz 2", czyli kontynuacja znanego z mixtape'u Preemo numeru z Monchem i O.C., w której pojawiają się Nature i Fat Joe.

Gołym uchem słychać, że przekrój czasowy tego mixtape'u jest spory (znajdziecie tutaj również dwa nieśmiertelne klasyki "na Buckwildzie" - "Don't Trust Anyone" i "Problemz"). Z niecierpliwością czekam na "T.G.I.F.T. (The Appetizer)", który miał ukazać się na koniec kwietnia, oraz oficjalną solówkę rapera "Never Gave Up" jakiś czas temu zapowiadaną na czerwiec. Oczekiwania rosną tym bardziej, że "Brooklyn Beast" dowodzi, że F.T. przez te lata absolutnie nie próżnował.

 

Anonim
F.T w ogóle nigdy nie słyszałem...ale ten kawałek co tu dałeś to masakra! Idę poszukać mixtape zwłaszcza, że goście zajebiści i bity też nie od byle kogo:) Pozdrawiam
Anonim
Też o dziwo o nim nie słyszałem,ale po tym kawałku to wręcz trzeba go sprawdzić:Pozdro
Anonim
Mixtape jest płatny, że nie daliście linku ?
Anonim
gawi: dokładnie tak.
Dill
Znalazłem darmową wersję na Bandcampie:)
Dill
Poza tym na Discogsie napisali, że mix ukazał się już w 2008:) Wcześniej nigdzie nie mogłem go znaleźć.
Kolczasty
zacnie,jaram sie przeogromnie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>