2cztery7 & Samuraiz Crew "Cały Czas" (Ot tak #48)

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2011-04-14 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)
Składanki Junoumi to kawał pozamedialnej historii polskiego hip-hopu. Wydawane tylko na winylach i nie promowane klipami, zawsze gwarantowały dużą dawkę najlepszego rodzimego rapu. Tylko tutaj w jednym numerze mogli spotkać się Mes, Blef, Onar, Pezet, Pjus, Stasiak i Wankej. Tutaj Eis nawijał na bicie O.S.T.R.'a...

My jednak mamy dla was inny numer z udziałem naszego Artysty Tygodnia, "Cały Czas", pochodzący z wydanego w 2002 roku Junoumi vol. 1 i nagrany przez 2cztery7 ze wsparciem Samuraiz Crew. To właśnie tutaj "Junoumi dało wosk, oni zmienili go w nektar".

Pamiętam jak intensywnie katowałem ten numer na swoich letnich kompaktowych składankach. Dziś trochę się zestarzał (szczególnie zwrotki Pjusa i Stasiaka), ale wejście Mesa wciąż brzmi mocno i konkretnie, obfitując w soczyste linijki. Warto sprawdzić też dla klasycznego ragga-stylu Pjusa i niepodrabialnego vibe'u początku minionej dekady.

PS. Bit oparty jest na samplu, który wcześniej pojawił się w pewnym kalifornijskim klasyku. Ten kto pierwszy poda nazwę owego klasycznego westcoastowego singla i podeślę artystę oraz tytuł na konkurs@popkiller.pl, dodając w temacie "Cały Czas" wygra egzemplarz płyty Stasiaka "Pół Żartem, Pół Serio".reklama
Anonim
Odpiszcie kto wygrał bo nie wiem czy się cieszyć z całą rodziną ;p
Anonim
fajnie sie to slucha ;)
Ja
Poproszę ten wywiad z Mesem! ;)
Anonim
Wiadomo ,że Rappin 4 Tay
kandydaciniedotarli
będzie dzisiaj wywiad z mesem?
Anonim
to słownik który zna, klub, chodnik i krawężnik...robi sie apetyt przed mesem...a tego akurat nie znałem, gdybyście czesciej przypominali kawałki których nie znam :)
Anonim
dobre
gonz
rapin 4 tay - playaz club
Ryś
Beka z wieprZa
Anonim
W końcu coś wygrałem, hehehe :D
Anonim
Mes tu rozkurwił system
TylkoBezNienawiści
ragga Piusa niestety świadczy o tym, że już wcześniej miał problemy ze słuchem [o kurwa, co za niesmaczny komentarz]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>