Peja "Czasem czuję się jak nastoletni fan" - podsumowanie dekady cz. 4


Obejrzeliście już 3 części podsumowania dekady z Peją, ale jeszcze wiele przed wami. Dziś mamy część czwartą a w niej... Co zmieniło się w rapowych imprezach przez te 10 lat? Czy Rycha nie kusiło by samemu wejść za gramofony? Jakie były muzyczne różnice między Peją a Decksem? Dlaczego nie można zamykać się w jednym rapowym nurcie? Co ma na celu reedukacja?
Skąd pomysł na zaproszenie do numeru z Ostrym Jeru? Dlaczego Rychu wciąż momentami czuje się jak nastoletni fan? Czy często jeździ na koncerty legend w Polsce i za granicą? Jakie ma najlepsze wspomnienia z nimi związane? Kiedy zauważył, że może być dla ludzi tym samym kim dla niego są Public Enemy?
W jaki sposób Internet może zaburzać zajawkę? Dlaczego rapowy świat pełen jest zdrady i oszustwa?

Edit: Części piątej oczekujcie w przyszłym tygodniu

[Edit:
CZĘŚĆ PIERWSZA
CZĘŚĆ DRUGA
CZĘŚĆ TRZECIA

CZĘŚĆ PIĄTA
CZĘŚĆ SZÓSTA
CZĘŚĆ SIÓDMA]


Tagi: 

SLUgancko
On ma RENOME na blokach ;p
Anonim
wczoraj już widziałem ;)
Anonim
Nie słucham go jako artysty, ale szanuje go za wiedzę i wkład w tą kulturę.
Anonim
@ patorek ja tez, tak samo jak wywiad z lona i webberem.
Anonim
nie wiem czemu zwlekają tak z tymi wywiadami ;p przecież kto ma obejrzeć to i tak to zrobi
p do n
rychu jestes ASem w tej grze!!!
HipHopFan
Jak słucham tego człowieka jak mówi o Hip Hopie to nasuwa mi się jedno hasło, mianowicie: ON TO HIP HOP! i nie ma innej opcji. Słuchanie Peji jak z tą pasją w oczach nawija o Rapie z USA jest lepsze niż cokolwiek! A ten wywiad to już w ogóle petarda! Jeszcze raz: ON TO HIP HOP!
Anonim
@patorek jak to po co? żebys jak najwiecej razy wchodzil na ich strone i sprawdzal czy jest juz kolejna czesc ;)
Anonim
Super :) już nie mogę się doczekać na kolejną część :)
fan rapu to łak
dajcie link do tego wywiadu z łoną
Anonim
wiesz kochasiu, proponowałbym jednak, żebys zmienił ten nick.
Anonim
@etyben podniecają się jak ktoś masowo wejdzie na ich stronę ? czy są z tego jakieś korzyści dla nich?:D
Anonim
Czekamy na to archiwum ;)
Anonim
@patorek Każdy portal internetowy dąży chyba do tego, żeby miec jak najwiecej wejsc, w koncu np. im bardziej jest popularny tym wiekszy dochód z reklam ;) tak mi sie wydaje przynajmniej. Jeśli ktoś trafił na pierwsza czesc wywiadu przypadkiem a jest na popkillerze po raz pierwszy to dzieki temu, że jesli temat go interesuje, przez nastepne pare dni bedzie tu wchodzil, żeby sprawdzic czy sa kolejne czesci jest bardzo duzo szansa, ze spodoba mu sie ta strona i zostanie tu na stałe ;D tak to działa według mnie ;)
Anonim
W sumie jaram się tym wywiadem, bo Peja mądrze gada, szkoda tylko że 3/4 jego fanów to idioci.
Anonim
@K 3/4 społeczeństwa to idioci ;)
fan rapu to ruki
"wiesz kochasiu.." mam zmienić na fan rapu to gej?
Anonim
zawsze uwazalem ze jak komus kto nie slucha hip hopu powiedziec polski hip hop to pierwsza mysl to Peja. to nawet moj ojciec go zna. nikt nie jest idealny ale Rysiek to jest mistrzostwo i nie wszyscy polscy MC znają sie tez na Amerykańskim rapie jak dla mnie zawsze Rychu zawsze na propsie
Mati
Zajebiste, propsy po raz kolejny
Anonim
Szacunek dla Rycha za jego wiedzę i wkład w tą kulturę.
Anonim
Props ; )
Anonim
Brawo dla 'hackerów' wykorzystujących nasze niedopatrzenia, musimy być bardziej uważni na przyszłość ;) Podsumowanie z Łoną pojawi się dzisiaj, ale zdziwił mnie brak pytań o wywiad z M.O.P., o którym mowa w rozmowie z Peją :) Odpowiadając jednak z góry to postaramy się też niebawem wreszcie z nim uwinąć, bo jest naprawdę szalony, nietypowy i ciekawy. Co do powodów dzielenia na części to dobrze napisał etyben, do tego trzeba dodać to, że naprawdę nie mamy jeszcze gotowej całości tylko wszystko jest w montażu, który w połączeniu z wrzucaniem jest mega czasochłonny, bo to wszystko wielkie pliki. Gdybyśmy byli w stanie ogarnąć wszystko tak szybko jak byśmy chcieli to na pewno nie byłoby przerw między częściami. No a swoją drogą ja sam np. nie dałbym chyba rady czasowo obejrzeć na raz jakiegokolwiek tak długiego wywiadu, wydaje mi się, że mimo wszystko w częściach, poświęcając te 20parę minut dziennie a nie 2,5h łatwiej przyswoić całość i więcej z niej wyciągnąć.
Anonim
Podejrzewam że nikt nie pyta o wywiad z "Krzykaczami" bo ich wiedza jest marna.Ja osobiście czekam na wywiadzik
Anonim
I dodam jeszcze że na pewno nie słyszeli o takich meega krążkach jak: To The Death,Warriorz,First Family For Life czy Firing Squad.
Anonim
haha, też chciałem napisać do nich "ale z was hakerzy, wow" ale się rozmysliłem, nie chcę znów wyjść na prowokującego :D
Anonim
zazdroszcze mu tych wszystkich przeżyc
SLUgang
Peja jest Mistrzem Rapu :)
Anonim
sorry, pytam jako bardzo niedoświadczona i młoda słuchaczka - skad macie te newsy, skoro nie z popkillera, bo zauważyłam, że publikują tu newsy czasem ze sporym po-ślizgiem. Btw gustowny szalik, w sam raz dla ziomci z bloków.
Anonim
Czasem czuję się jak nastoletni fan rapu

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>