Video Dnia: Echinacea feat. Numer Raz "Czekając Na Falę"

dodano: 2011-03-04 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)


Echinacea feat. Numer Raz - Czekając Na Falę (2011)

Dlaczego: Miękki, korzenny bit i oldschoolowy vibe wymieszany z przelotem przez sportowe zajawki. Jest klimat.


Anonim
kolejny raz beat >>>> tekt + sposób nawijki. Strasznie mnie irytuje sytuacja, gdy dostaje porywający beat i taką nijaką nawijkę (przy czym tekst jest dobry, ale nawinięte bez wyrazu). Totalne no flow. @G - dzięki za link. Mamy przy okazji świetne porównanie - podziemie vs. podziemie, beat vs. beat, tekst vs. tekst, nawijka vs. nawijka. Pierwsze trzy pozycje to oczywiście kwestia gustu, ale porównując nawijkę Racy do nich nie mam wątpliwośći, kto jest lepszy.
Dizkret miał dobre forum
A co ma Raca do Echinacea bratku ?
Denzel
Dla mmnie wporządku numer. średni klip ale sam utwór to magia. Kupię to płytę na 100 procent. A Raca to chyba zły przykład bo koleś nic specjalnego nie pokazał.
Anonim
@Dizkret.... - miałem na myśli że Echinacea i Raca to podziemie (umownie, bo zatarłą się ta granica w sumie). No i chodziło mi o kontrast pomiędzy sposobem i stylem nawijki, bo to mnie uderzyło - kolejny numer na świetnym beacie z nawiniętym bez wyrazu tekstem. @Denzel - nie no, wg mnie Raca nawija świetnie, ma swój styl, o wiele lepiej niż panowie wyżej. A przykład zaczerpnąłem z linku, w sumie mogłem podać kogoś innego, fakt. Chciałem tylko zaakcentować mój odbiór.
Denzlel
Pewnie lepiej jest jarać się Peją który nie ma flow, VNM który ma flow ale nie ma treści po za kilka wyjątkami. I weź tu wogóle komuś dogódź. Przecież na pierwszy rzut oka widać że nie jest to rap z punche, przewózką i nie wiadomo jaką techniką. A tak szczerze czy Eldo którym sam sie jaram i 3/4 słuchaczy ma flow?? Raca niby też ma flow?? Nie zgodzę się z tobą ale każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Ja sprawdzę to płytę i myślę że będzie to mocna pozycja.
pamparampam
jesli twierdzisz ze peja nie ma flow, eldo nie ma flow a vnm w swych numerach nie posiada tresci, to proponuje skasowac wszystkie rapowe mp3 z dysku (bo plyt pewnie nie masz), i zaczac sluchac stachurskiego.
Denzel
Na pewno ciebie posłucham i skorzystam z twojej rady. A ja proponuje ci odróżnij flow od dobrej , poprawnej nawijki. Śmieszą mnie wypowiedzi kto ma flow a kto nie. Połowa polskich raperów go nie ma, bo flow wyrabia się latami. Ale ok, posłucham Stachura, na pewno jest bardziej rozpoznawalny przez swój styl(marny) niż poslcy hiphopowcy
pelson
szkoda numerow w ktorych gosc zjada gospodarzy. Tutaj niestety Numer pojechal na takim luzie ze chlopaki wyraznie odstaja. Parker jeszcze daje rade, ale reszta bez wyrazu. No zobaczymy jaka bedzie plyta, bo Echo kiedys czesto goscilo w glosnikach, w czasach kiedy wszyscy byli pelni stylu :)
Anonim
sorry, ale rozbawiło mnie dość mocno jak oni wszyscy siedzą przy tym stoliku i bujają się tak śmiesznie niczym takie pieski co niektórzy w furach mają ;P generalnie ten kawałek jakoś do mnie nie trafia. mdłe toż to po prostu trochę i rzeczywiście Numer chyba zjada gospodarzy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>