Maverick Sabre "Look What I've Done" - nowe video

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Soul, Teledyski
dodano: 2011-01-27 13:00 przez: Marcin Gontarz (komentarze: 6)
Patrzcie co zrobił ten koleżka. Przed Wami najnowszy singiel brytyjskiego wokalisty, którego możecie kojarzyć ze świetnego "Jungle" Professora Greena. Mimo, że jest freshmanem BBC Radio wymieniło go wśród artystów, do których będzie należał rok 2011.

Łapcie więc orient na premierę jego "The Lost Words EP" 7 marca. Tymczasem ciepły i trącający melancholią singiel całkiem w jego stylu.
Maverick Sabre to młody londyńczyk wychowany w Irlandii.  Oprócz tego, że śpiewa, pisze też teksty i gra na gitarze, którego to instrumentu często używa w swoich kompozycjach. Świetnie odnajduje się w bardzo ciepłych brzmieniowo klimatach takich jak opisywany tu singiel, ale potrafi też wykrzesać ze swojego głosu dużo energii i charyzmy żeby położyć wokal na dubstepowy riddim. 
Na ostatnim wydawnictwie Mavericka pojawiają się także raperzy Wretch 32 i Footsie z Newham Generals.

Jeśli zainteresował Was swoją osobą wbijajcie na http://mavericksabre.bandcamp.com/ i ściągajcie darmowy The Travelling Man Mixtape.


Anonim
zajebiste, podobnie jak w "Jungle". Ma bardzo przyjemny głos.
Anonim
Grubo!
Anonim
Słaby wokalista o irytującej manierze w głosie.
Anonim
odpaliłem jescze raz ten numer i przeczytałem newsa, uderzyła mnie jedna rzecz: "Jeśli zainteresował Was swoją osobą wbijajcie na http://mavericksabre.bandcamp.com/ i ściągajcie darmowy The Travelling Man Mixtape." Piosenkarze wydający mixtape'y? Zaskakujące. Ciekawe czy ta moda przeniesie się równierz na r'n'b itd
dofanarapu
mixtape'y wydawali jedni z najwiekszych piosenkarzy. swiatowej slawy. mixtape'y wydaje sie w dancehallu, jungle, drum and bass, dubstep. ja nie widze w tym nic dziwnego skoro nawija pod dubstepowe riddimy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>