Nowy mixtape DJa BUHHa

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2010-12-29 20:00 przez: Dominik Maj (komentarze: 18)
Można go lubić i nie lubić (ja nie jestem szczególnym fanem), jarać się jego podejściem i nie jarać, ale głupio nie napisać o jego nowej produkcji. Tede, a właściwie DJ BUHH, przedstawia "Wolumin V", który rozprowadza i promuje w nowatorskiej formie. Nowatorskiej przynajmniej jak na nasze podwórko.

Na facebooku znajdziecie profil facebuhha, na którym wszystkiego można się dowiedzieć i wszystko stopniowo odsłuchiwać. Numerów tam opublikowanych jest tyle, że nawet nie chciało mi się ich liczyć. A co w tym takiego fajnego i nowego?

Patent promocyjny jest prosty, jak to facebookowe patenty, ale też bardzo pomysłowy. Po każdych 500 kliknięciach "Lubię to!" przy profilu facebuhha publikowany jest nowy numer. Wszyscy, którzy są łasi na nowe tracki promują pewnie profil na prawo i lewo, a sam BUHH zajmuje się tylko kontaktem z publicznością. Fanów jest już ponad 7500. Doliczając do tego promocje (np. dla 6666 użytkownika) dostajemy ponad 15 sztuk. Niezły wynik jak na 5 dni działalności (cała akcja zaczęła się w Wigilię).

Poniżej ostatnie dwa opublikowane numery (bez szczególnego przebierania).

Hudy
To są tylko kawałki niepublikowane i odpady, a nawet almanach. Przy 20000 lików wchodzi do studia i nagrywa VOL.5
Kac
grubas celuje w takich debili jak wy a wy to kupujecie!!
Forfiter
"Numerów tam opublikowanych jest tyle, że nawet nie chciało mi się ich liczyć" - nie ma to jak redaktorska rzetelność...
dryyy
ok, ok, pokażcie mi drugiego rapera w polsce, który ma taką zajawkę na robienie rapu? ten gość nie wychodzi ze studia i zaraża tym, co robi.
SeanPrice
Tak się cieszę, że to jeszcze w 2010, bo nie miałem pomysłu na gówno roku 2010. Zajawka? Niech zrobi 1 dobrą płytę, zamiast 10 gównianych, po chuj mi taka zajawka. A zarazić to on może swoich przydupasów pewnym wirusem.
Sean Price
@ dryyy Daj tyle siana, by nie trzeba było chodzić do pracy/szkoły komukolwiek, kto reprezentuje poziom, to by robił 10 klasyków na minutę. Pede wydaje miliard płyt, pisze miliard tekstów, ale każdy jest słaby lirycznie i technicznie, czasami jebnie zwrotkę, która ujdzie w tłoku, ale to zdecydowanie za mało. Wg mnie Jacek powinien zająć się promocją, marketingiem ogólnie - czegokolwiek, byle by nie nagrywał, chyba, że zmieni nastawienie i zacznie myśleć nad tym co pisze i nagrywa. PEACE
g
"Zacznie myśleć nad tym co pisze"? Człowieku albo nie słuchasz Tedego wcale albo znasz 2 kawałki na krzyż. Z 2 tylko ostatnich płyt polecam kawałki: "Rewolucja +22% VAT", "Co ty robisz człowieku", "WWA przytula mnie", "Inne getto", "Wielcy Ludzie", "Non Omnis Moriar", "Dokąd Idziesz Polsko?"..... i jak dalej będziesz twierdzić że to nieprzemyślane kawałki to masz max 12 lat albo umysł max 12 latka. "Słaby lirycznie i technicznie" pozostawiam bez komentarza.
eee
Czy mi się wydaje, czy autor podszedł do tematu w stylu "nie trawię tego, ale wypada o tym napisać, bo w tym kraju ktoś tego słucha"...? 5!
SeanPrice
@g Słuchasz kogoś jeszcze oprócz Jacka? Bo ja mam podstawy do myślenia, że jest słabym raperem, gdyż słucham różnych artystów. POZATYM, to moja opinia, jeżeli dla Ciebie Tede jest świetny - spoko. Mam umysł 12 latka, kocham się czuć młodo Mr g. Skoro pozostawiasz bez komentarza to znaczy, że nie wiesz jak się do niego odnieść - jeżeli stwierdzisz, że dobry rap to niekoniecznie podwójne, potrójne lecz treść, to piątka, bo są jeszcze raperzy, którzy cisną technicznie, a mają super przekaz. Świat idzie do przodu kolego. Jeżeli raper się szanuję, to powinien się rozwijać. Tede się nie rozwija.
dm
@eee Trochę tak podszedłem. Lubię Tedego tak-sobie, nowszych rzeczy za bardzo nie znam, ale jest to serwis w znacznej mierze informacyjny, a TDF jest ważny na scenie. To źle?
Xantro
"Nawet Tede jedzie jakby nie miał ropy w baku, a to przez niego oszalałem na punkcie rapu". Wszystko co mam do powiedzenia w temacie ;]
Warszawiak
Co jak co, ale Tede to Raper, który marketing opanował prawie do perfekcji. Potrafi zrobić szum wokół każdego nowego projektu.
on
jak Warszawiak, dorzućcie do tego nadchodzące koszulki RAKET FJUEL.
miod & cukier
popkiller always on time! haha. juz powoli zaczynam uwazac, ze te wasze opoznienie sa celowe.
wujokrzysio
co do marketingu to trzeba przyznać, najciekawsze pomysły ma (no jeszcze pezet z emocjonalną był dobry). ciekawe czy to wszystko jego pomysły, czy po prostu sztab ludzi za tym stoi...
taaa
spłakałem sie bez kitu. jesteś fajnym towarkiem
biggggg
szkoda tylko że te nutki są bez mixu i masteringu , jakby jakość poprawić fajnie sie by słuchało :P
dm
Tede coś tam mówił, że to różne pozostałości i niepublikowane numery, więc jakości się nie ma co dziwić. "Jesteś taka you can dance" to miazga ;]

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>