Jot "Nie próbujcie rządzić na pierwszej płycie" - wywiad na Chrzcie

Naczekaliśmy się na solowy debiut Jota, ale w tym roku płyta trafi wreszcie na półki. To, w jakiej formie jest wrocławski MC tuż przed wskoczeniem do sklepów mogliśmy się przekonać na naszym Chrzcie.

Tuż przed koncertami przeprowadziliśmy za to na freshowym backstage'u ciekawą rozmowę z Jotem, którą możecie obejrzeć właśnie teraz.
Na czym polega wrocławski styl? Gdzie pojawi się niebawem Jot? Jak doszło do nawiązania współpracy z Redem? Skąd pomysł na wydanie limitowanej kasety w roku 2010? Jaki jest największy obecny problem młodych raperów? Czego możemy spodziewać się po "Stanie Równowagi". Gdzie powinniście wchodzić codziennie? Rozmowę przeprowadził Daniel.

Tagi: 

maciej z południa
no i właśnie ziomki, co ja mam się z tego wywiadu dowiedzieć? że jot uważa, że trzeba przesiedzieć swoje w undergroundzie? że gadał na ircu z redem? to że erio jest producentem całości przecież jest wiadome już od jakiegoś czasu, wywiad nieaktualny, niepożądany zupełnie. gdzie te utopijne wywiady z ditc, heltah skeltah i innymi? czy też są nieaktualne?
miod & cukier
nie ma sie co dziwic. moje komentarze to synonim tandety.
kosmita maciej
redaktorze "gwiazdy" to są w muzyce pop
kOSMITA
@redaktorze "gwiazdy" to są w muzyce pop naprawdę??? Jay Z vs Gosia Andrzejewicz kto śpiewa pop? a kto jest gwiazdą? ;d
kOSMITA
Jot spoko wywiad. Nie puszy się jak pajace z Hifi - za to propsy - z pokorą i dystansem podchodzi do rapu. Sprawdzimy płytę.
def
Przy całej mojej sympatii do Jota - wypowiedzi ustne nie są jego mocną stroną.
komoniko
def - za to twoje prawdopodobnie tylko mocne są pisane na klawiaturze przed ekranem monitora...
Proste!
komoniko - a ty prawdopodobnie możesz być gimnazjalistą prawdopodobnie szukającym zaczepki i sposobu, by wylać swoje frustracje i prawdopodobnie jeszcze kogoś zgnoić dla swojego lepszego samopoczucia. Prawdopodobnie.
def
komoniko Jak widać są na tyle mocne, że wyprowadziły już jednego nerwowego przygłupa z równowagi. Rzecz jasna - prawdopodobnie. Ale nie pochlebiaj sobie, nie myśl, że to jakikolwiek powód do dumy dla mnie, troszkę wyższe mam ambicje :) Proste! - Ano właśnie. Big up!
Daniel Wardziński
def, komoniko, Proste!: ziomy, doceniam to, że nawet kłócąc się w komentarzach zachowujecie dobry poziom językowy i widać, że nie jesteście przygłupami, ale już starczy, bo zacznę kasować;)
def
Sorry Daniel, nie chciałem swoim pierwszym wpisem rozpętać burzy :) I dobrze, że bierzecie się za kasowanie, bo niektóre komentarze pod wcześniejszymi newsami aż grzmiały o to :)
Olo
Panie Danielu - "starczy" to jest wiek. Co do Jot'a to ciężko się go słucha. "Yyy", "wiesz", "po prostu". Jak napisał "Maciej z południa" nic ten wywiad nie wnosi. Ale to moje zdanie. Dziękuję, dobranoc. 5!
Mody
jak już wspominał Maciej, miło by było W KOŃCU zobaczyć wywiady z Heltah Skeltah czy D.I.T.C. Te materiały stały się spinnerowo-popkillerowym Detox'em? Są obiecane odkąd pamiętam i nic...
am
ale po co dajecie wywiady 2 miesiace po co przeprowadzeniu? nie można wcześniej ?
G
i wiesz. :)
trueg
ale wy gadacie głupty, to jest hip hop a nie posiedzenie magistrów na wydziale filologi, zejdzcie z Jota czyt. z tego jak sie wypowiada. czemu w polsce ludzie nie wiedzą, że hip hop jest z ulicy tylko czepiaja sie elokwencji, i błyskotliwosci, kurwa prosze....
anonim
też muszę przyznać, że jego wypowiedź pozostawia dużo do życzenia, ale słuchając jego rapu mam wrażenie, że słucham innego człowieka ;o
Lucek
Daniel, Mateusz, ten wywiad z D.I.T.C. to fikcja, czy rzeczywiście go przeprowadziliście? Jestem trochę uszczypliwy, ale obiecywaliście to na koniec września, a nie dość że wywiadu nie ma, to milczycie w tym temacie. Pozdrawiam.
blancik
gdyby nie ten wywiad to miałbym do niego większy szacunek..
Mateusz Natali
@Lucek - a fotorelacji nie widziałeś? :) racja, obiecywaliśmy i dlatego nie podajemy dalej terminów szacunkowych, bo ogrom tego materiału sprawił, że wciąż walczymy z jego tłumaczeniem/montażem. ale gwarantuje, że już niebawem będzie a na stówę powiem, że w tym roku! i mam nadzieję, że obszerność i zawartość wynagrodzi oczekiwanie :) @dsa - zapewne nie, bo tego samego dnia jest Paul Wall w Warszawie. @am - tyle nakręciliśmy w ostatnich miesiącach, że nie da się wszystkiego opublikować z miejsca, bo wymaga to jednak sporo roboty a wszystkim zajmuje się niezastąpiony Jacek. @blancik - niezbyt rozumiem Twoje podejście, bo wg. mnie zdanie Jota choćby o młodych raperach można tylko poprzeć a nie tracić szacunek po wysłuchaniu.
ptrk.mj
def napisał: "Przy całej mojej sympatii do Jota - wypowiedzi ustne nie są jego mocną stroną." Z ust mi to wyjąłeś! :D anonim napisał: "muszę przyznać, że jego wypowiedź pozostawia dużo do życzenia, ale słuchając jego rapu mam wrażenie, że słucham innego człowieka ;o" To samo u mnie. Ale i tak go zajebiście lubię.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>