Małpa - wywiad w hradeckiej Atmosferze!

video
dodano: 2010-10-26 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 19)

Namiot Małpy na tegorocznym Hip Hop Kempie znajdował się dosłownie kilkanaście metrów od naszych, a że raper z Torunia jest po prostu sympatycznym ziomem i nie współpracuje z nami od wczoraj, to dogadanie się na wywiad nie było specjalnie trudne. Złapaliśmy go akurat na parę minut przed jego występem na koncercie Pezeta i Małolata.

Zapraszamy was do obejrzenia krótkiego wywiadu z Małpą w hradeckiej scenerii i Atmosferze (z dużej jak najbardziej celowo).

Przygotowanie i przeprowadzenie rzeczowego i powiedzmy sobie oględnie "trzeźwego" wywiadu na polu namiotowym Festival Parku wcale nie należy do najłatwiejszych zadań. Z naszego wywiadu możecie jednak dowiedzieć się o przemyśleniach Małpy dotyczących festiwalu, o producentach nowego Proximite oraz tego która wytwórnia ma największe szanse na wydanie materiału z Jinxem. Wywiad pod spodem.

PS: Fajny baner, nie?

Kamera: Jacek Kowalczyk
Zdjęcie: Michał Rzepka

Tagi: 

Kot
Małpa zawsze spoko.
ziom
Fajny baner, ale hujowe macie sandały chłopoki.
..
"nie wsółpracuje z nami od wczoraj" - ŹLE "współpracuje z nami nie od wczoraj" - Dobrze poprawcie to, bo wychodzi na to ze od wczoraj juz z wami nie wpolpracuje. Big Up!
miod & cukier
dobre sandaly.
ziom
Tak zwane Jezusy Dwójki.Beka troche.
emdozet
czytelników sp... popkillera. propsy :D
Daniel Wardziński
Praktyczne są! Bym powiedział dlaczego, ale rozbudzę ogień w hejterach. Emdozet: trochę beka;) odruch:P
Ot tak
"jeden czy dwa beaty od Quiza" - cieszy mnie to ! noo z tym sp... to fakt beka. Ale fakt spinner działał długo i wszyscy się chyba z nim zżyliśmy ? No nic Danielu liczę na dostarczanie mi informacji na temat planów Małpy ! 3mcie się
Palec
Chyba nigdy nie pojmę na czym polega fenomen Małpy. Gość jest mega średni. Monotonne flow polegające na darciu mordy. Tekstów nie ma jakiś wybitnych. Bity na tej płycie też bez rewelacji. Koncert na Kempie dał bardzo słaby. Nie był gotowy żeby grać na głównej scenie. Jak już organizator miał takie parcie, żeby go dać na Kempa, to mógł zrobić ten koncert w jednym z hangarów.
fan
Małpa dla mnie jest bardzo dobry, ale niebardzo wiem na czym polega fenomen HiFi Bandy, mi to jakos srednio podchodzi. Teksty nie sa jakies zabojcze, bity tez..
trecy
taaa nie stresował się, dobrze pamiętam jak 30 min przed koncertem co chwile latał do toi toja ;d
Miszczyk
Yo Człuchów hehe
KTO WYLAŁ BROWAR
A CO TO ZA NONAME?
maciej z południa
ale danielek, powiedz, było tak, że powiedziałeś 'czytelników sp... popkillera' - przyznaj się!
Daniel Wardziński
maciek: i to nie po raz pierwszy:D
do fan
Zgadzam się z Tobą, mam tak samo z hifi banda, w ogole nie moge ich przetrawić... Małpa duzo bardziej do mnie przemówił swoim debiutem.
;)
to kiedy ta płyta będzie?
yo
w 2011
ajryn
z tego, co wiem, to nie piszę się 'z dużej', a 'wielką' ;D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>