Jake One ft. Freeway & Brother Ali "The Truth" (Diggin In The Videos # 130)

W naszym kempowym tygodniu materiałów na stronie jest mało, ale warto, żebyście pamiętali, że cel uświęca środki, a nasz powrót z Hradec Kralove zaowocuje jednym z grubszych pod tym względem miesięcy w historii strony. Niech to jednak na razie pozostanie słodką tajemnicą, bo i po co zapeszać? Przejdźmy do rzeczy.

W dzisiejszym odcinku Diggin In The Videos klip kolejnych uczestników Kempu, czyli Freeway i Jake One'a z udziałem zeszłorocznego gościa czeskiego festiwalu czyli Brothera Ali. Kawałek pochodzi z producenckiego "White Van Music" i jest nieprawdopodobnym wręcz bangerem. Wierzę, że usłyszę go na dzisiejszym koncercie.


"Y'all ain't fucking with Jake One beats"... Bezwzględnie. Producent większości fifciakowego "Curtisa" miewa lepsze i gorsze momenty, ale nikt mu nie zabierze pokaźnego dorobku produkcji, z którymi nikt nie ma startu. Ten bit to jeden z nich... Soulowy sampelek wcale nie zrobił z tego rozmemłanej, delikatnej ciekawostki, to ma moc, która rzuca na glebę.

W połączeniu z dwoma tak wyrobionymi i pewnymi stylami, jak te należące do Freewaya i Aliego, daje to piorunujący efekt. Singiel na najwyższym poziomie, na dodatek zobrazowany klimatycznym klipem. MIAZGA!

 

Błażej
Mala poprawka, Brother Ali byl na kempie 2 lata temu :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>