Blitz The Ambassador "Ghana Black Stars" - teledysk!

kategorie: Funk, Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2010-07-06 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
"Stereotype" Blitza The Ambassadora to jedna z największych, wspaniałych niespodzianek zeszłego roku na amerykańskiej scenie niezależnego hip-hopu. Album nagrany wespół ze znakomitym zespołem The Embassy (sekcja dęta tej ekipy... miodzio), zaimponował zarówno treścią jak i formą.

Blitz The Ambassador to raper z Accry, stolicy Ghany. W czasie trwania mundialu, wszystko kojarzy nam się z piłką. Jak się okazuje nie tylko nam, a raperzy też są kibicami.

Dowodem na to jest nowy teledysk Blitza zatytułowany "Ghana Black Stars", poświęcony piłkarskiej reprezentacji jego kraju. Muzycznie zmieniło się niewiele, co ja osobiście uznaję za dobry znak, bo Blitz + The Embassy = wysoka jakość. Tekstowo? Nie mnie to oceniać. Numer nagrano w języku Twi. Uwierzycie, że nie znam?
Bartazz
Nie no Daniel nie znasz?!Trzeba było się uczyć, a nie w szkołę kamieniami rzucać:D. Jakoś zabawnie brzmią przyspieszenia a la Mes w języku Twi.Trąbki rządzą.Korzystam z przywileju i polecam płytę The Herbaliser Band- Session 2(funkowo-jazzowo-hip-hopowa rozpierducha).Jeśli ktoś lubi takie klimaty, a nie słyszał.Pozdrawiam i czekam na recenzję Eldo,pewnie pojawi się na dniach:).Pjona!
Daniel Wardziński
Moje lenistwo mnie przerosło. Może teraz się jakoś podszkolę? Recenzja Eldo będzie na pewno, ale kiedy to Ci nie powiem;)
bestyja
niezle wpadlem na wasz portal przypadkiem ale musze powiedziec ze jest to obecnie najlepsza rap prasowka w internecie nie jestes/cie stronniczy super newsy i znasz/znacie sie na rzeczy :) nie jak reszta pozerstwa obecnie w internecie macie zamiar kiedys jakas gazete wydawac?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>