Tede - imprezy promocyjne i intro z "Glam Rap"

dodano: 2010-06-17 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)
Premiera siódmego solo Tedego zbliża się dużymi krokami. "Fuck Tede/Glam Rap" trafi na półki już 24 czerwca a poza samą premierą tego dnia będzie działo się naprawdę dużo.

Mowa o imprezach promocyjnych i specjalnej audycji. Pełne info mamy dla was poniżej, razem z intrem "Glam Rap".

Prapremiera płyty Tede "Fuck Tede" odbędzie się 24 czerwca 2010 o godzinie 17:00 w sklepie #XXIV [czytaj Hash24] na rogu ulic Koszykowej i Mokotowskiej w Warszawie. Do kupienia w cenie promocyjnej będzie najnowsza płyta Tede. Będzie również możliwość zdobycia autografu. Nie zabraknie także niespodzianki od marki odzieżowej PLNY Textylia.
Trzy godziny później, 24 czerwca 2010 roku, o godzinie 20:00 zapraszamy na oficjalną premierę na Muzycznej Scenie salonu Empik Junior w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 116. Odbędzie się tam koncert promocyjny oraz podpisywanie albumu.
Wszystkich którzy będą odczuwali niedosyt wrażeń po prapremierze w sklepie Hash24 i premierze albumu na muzycznej scenie empik Junior zapraszamy od 23:00 na Glamparty & Afterparty do Platinium Club by wspólnie z WJ oblewać najnowszą premierę. Zapowiada się bardzo gorąca noc. Za gramofonami Dj Macu i Dj Glenn Lopez. Na mikrofonach Tede, Ekipa Wielkie Joł i zaproszeni goście. Wstęp wolny. Selekcja.

Dla wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą dotrzeć 24 czerwca na premierę najnowszej płyty Tede mamy dobrą wiadomość. W dniu premiery zapraszamy do słuchania specjalnego wydania audycji Wielkie Joł Zajafka Kipi, które poświęcone będzie w całości płycie "FuckTede / Glam Rap". Specjalne wydanie audycji Wielkie Joł Zajafka Kipi zostanie wyemitowane przez radio internetowe Open.fm na kanale Hip-Hop Stacja. Oprócz utworów z najnowszej płyty w audycji znajdzie się premierowy wywiad z Tede, którego współautorami mogą być wszyscy, którzy przesłali pytania do wywiadu.


 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>